Kristaps

Intresē iepazīties ar sievieti seksuālām attiecībām vari arī būt aiznemta sieviete, ar velmi labam baudāmam seksam. Vecums ierobežojumi nav. Ja ir intrese raksti kautko sadomāsim.
  • Kristaps (Фото!) познакомится с женщиной для секса (№8253313)
ID объявления #8253313
Имя Kristaps
Страна Латвия
Электронная почта kri***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено фев. 2025
Просмотров 63

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"

Apaļīgāku (39)

Gribas draiskāk samīļoties ar kādu apaļīgāku sievieti. Gribas samīļot, sabučot krūtis, gribas jauku kuni sniegt. Un gribētos nesteidzigi, maigi, kaislīgi kalsiku izbaudīt. Ir kāda sieviete, kurai ar ko tādu gribas? Varam ar runāt par kādu simbolisku bonusiņu no manas puses

Jan (33)

$$$ ищу содержанку.

Jan (30)

600€ par tikšanos jaunai, simpātiskai un pakļāvīgai meitenei.

Tikšanās xxx

Vēlos atrast meiteni tikšanās reizēm un kam vairāk. Pastāsti par sevim.

Minetu

Kāda vēlas šodien uztaisīt minetu pret atlīdzību?

Gints (40)

Satikšos un dāsni atlīdzināšu koptai glītai meitenei. Konfidenciāli.

Maris (36)

Meklēju sievieti, kura vēlētos izrauties no ikdienas rutīnas un tikties uz patīkamu tikšanos, izbaudīt jauku un pozitīvu kompāniju, maigumu, mīļumu. Vari būt arī aizņemta, no savas puses konfidencialitāti garanteju. Varu arī nedaudz atbalstīt finansiali. Esmu patīkams, pozitīvs vīrietis. Ja ieintereseju droši raksti un visu sarunasim. Neesmu no tiem, kas šeit ir, lai kolekcionetu bildes vai ko virtuāli. Tikai reāli un klātienē. Varam ilgtermiņā tikties ik pa laikam. Gaidīšu vestuliti. Uzraksti un būs patīkamas emocijas un brīži.

Maris (36)

Meklēju sievieti, kura vēlētos izrauties no ikdienas rutīnas un tikties uz patīkamu tikšanos, izbaudīt jauku un pozitīvu kompāniju, maigumu, mīļumu. Vari būt arī aizņemta, no savas puses konfidencialitāti garanteju. Varu arī nedaudz atbalstīt finansiali. Esmu patīkams, pozitīvs vīrietis. Ja ieintereseju droši raksti un visu sarunasim. Neesmu no tiem, kas šeit ir, lai kolekcionetu bildes vai ko virtuāli. Tikai reāli un klātienē. Varam ilgtermiņā tikties ik pa laikam. Gaidīšu vestuliti.

Juris (30)

Pavizināsimies?