Photop (36 лет)

Iespēja piepelnīties simpātiskām, pilngadīgām meitenēm. Saistīts ar erotiskām lietām, taču nav intīmpakalpojumi. Sīkāk epastā.
ID объявления #8352850
Имя Photop
Возраст 36
Город Rīga
Электронная почта pho***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 18 апр.
Просмотров 24

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для секса"

Rainers (35)

Samaksāšu naudu skaistai meitenei, kura būs ar mieru, ka es izšaušu savu spermu viņai uz sejas un mutē. Pirmajās reizēs es to darīšu viens - tā sacīt - iemēģināšu Tevi, bet ar laiku iesaistīšu kādu no saviem čomiem un tad mēs to darīsim vienlaicīgi divatā. Priekšroka meitenei, kura spermu norij, bet raksti arī tad, ja esi ar mieru, ka Tev spermu izšauj tikai uz sejas. Mēs ap 35g, Tevi gribam vecumā no 18-47g. Ja būsi simpātiska, tad esam gatavi braukt uz jebkuru pilsētu un apdzīvotu vietu Latvijā. Maksāšu par katru tikšanos.

Man (33)

500 par tikšanos petite meitenei.

Gints (55)

Meklēju vienkāršu sievieti mīļām maigām tikšanās reizēm dienas laikā. Sievieti, kurai ir vientuļi. Esmu precējies. Gribu saldi krāpt sievu.

mouthaa (35)

Priecāšos iepazīties ar meiteni, kura jau ir pamēģinājusi vai vēlas izmēģināt rimjob tēmu - vīrieša dibena laizīšanu. Esmu kopts, materiāli nodrošināts vīrietis, 35. g. . Par šo baudījumu varu meitenei samaksāt.
Lingo (36 лет) 3

Lingo (36)

Vai vēlies izjust prasmīgu un nenogurdināmu mēlīti starp savām kājiņām? Ja esi orālas baudas cienītāja- gaidīšu Tavu vēstuli.

Kristaps (38)

Sveikas Meitenes! Šodien tik siltā, saulainā dienā gribētos izbraukt kautkur pie dabas, minetiņu, vai ko vairāk! Ceru uz tikšanos!

Juris (30)

Pavizināsimies?

Edgars (31)

EUR 1000 par tikšanos 18 gadus vecai meitenei.

Re (40)

Sveikas meitenes , brīvdienas klāt , manā īpašumā ir brīvas , gribošas 2 olas ;) kuras prasītos pa svētkiem izmantot /ne tikai ;) ja rodas interese droši uzraksti ;)