Паша

Встречусь с привлекательной и стройной девушкой до 40 лет. В идеале регулярные встречи . При желании и необходимости помогу финансово. Можно общаться через электронный адрес или телеграмм .
ID объявления #8553142
Имя Паша
Город Rīga
Электронная почта mag***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 25 авг.
Просмотров 23

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для серьёзных отношений"
25 авг.

Платон

Мужчина встретиться с привлекательной и стройной девушкой до 35 лет. В идеале регулярные встречи . При желании и необходимости помогу финансово. Можно общаться через электронный адрес или телеграмм .
25 авг.

Padraiskojamies? (40)

Meklēju jauku sievieti draiskām tikšanās reizēm!! Finansiāli atlīdzināšu!! Lieliski būtu ja varētu regulāri!!
25 авг.

Es (40)

Kāda piedāvā kuni? Sovakar
25 авг.

Davis (24)

Хочет кто-то посмотреть фильм в месте?:) wa - 266621 sesi sesi
25 авг.

Jaunaku mīļāko (30)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju jaunāku sievieti 18-25 gadi kurai patīk vecāki vīrieši sexam un mīļāko attiecībām . Jūrmala un apkārt . Vieta ir rit pa dienu vai tikšanās pie Tevis vai mana auto . Tg Kand9420 . Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .
25 авг.

Padraiskojamies?? (40)

Meklēju sievieti draiskām tikšanās reizēm!! Finansiāli atlīdzināšu! Ideāli būtu ja varētu regulāri tikties!!
25 авг.

Luciffer (36)

Meklēju meiteni patīkamiem dzīves momentiem, pastaigām, smiekliem, rīta kafijai un vakara restorāniem, intelektuālām un muļķīgām dvēseliskām sarunām, kā arī abpusējas simpātijas rašanās brīdī - tuvībai un seksuālās enerģijas apmaiņai, kaislei un dzīvniecisko instinktu atbrīvošanai. Tu 20-30 gadi, augums nav svarīgs, svars ne vairāk par sava auguma centimetriem (150cm-50 kg160 cm-60kg/ 170 cm-70 kg) Latvijas teritorijā. . . . sīkāk sarakstē epastā, vēlāk whats up ka, atbildēšu vismaz trīs teikumu vēstulēm, nevis tikai čau. Komunicēju arī tīri krieviski. Par mani- augums 185 svars 80, sportisks, nesmēķēju, ļoti reti iedzeru kādu Brenguļu miksu pēc pirts, ir Savi 100 m2, divi auto, protu gatavot, skrituļoju, galva uz pleciem, rokas no tiem. . . .
25 авг.

TavsSapnis❤️😈 (36)

jauks, 34 gadus vecs, 2m gars, speeciigas miesasbūves, izturīgs gulamistabā;) , ar labu un palielu rīku;), darbos ieslīcis bet ar velmi patstāvīgam var arí slepenam piedzīvojumam ar tevi- jauku, atraisītu un gribošu meiteni. Esmu nodrošināts un tevi arī varu matreāli nodrošināt lai tev nekā netrúktu
25 авг.

Jaunāku mīļāko (30)

Lv/Ru . Labdien. Precēts vīrietis Meklēju jaunāku sievieti 18-25 gadi kurai patīk vecāki vīrieši sexam un mīļāko attiecībām . Jūrmala un apkārt . Vieta ir rit pa dienu vai tikšanās pie Tevis vai mana auto . Tg Kand9420 . Garas sarakstes neinteresē , prostitutes arī . Atvērts visam no kuni un klasikas līdz lomu spēlēm un bdsm . Meklēju patstāvīgu mīļāko. Viss konfidenciāli .