SELFSUCK (25 лет)

TANTRIC YOGA SEX.
Meklēju sievieti klasiskam seksam.
Uz attēla esmu es.
Esmu Rīdzinieks, 180cm.
Vairāk info pie sarakstes.



TANTRIC YOGA SEX.
Познакомлюсь с женщиной для занятия
классическим сексом.
На фото я, рост 180 см.
больше информации во время переписки.
  • SELFSUCK (25 лет) (Фото!) познакомится с женщиной для серьёзных отношений (№8409631)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
Чтобы посмотреть все фотографии автора

1. Отправьте СМС с текстом PUHF8409631 на номер 1881

Цена услуги: 1 € (Единовременный платёж)

2. Введите полученный код
ID объявления #8409631
Имя SELFSUCK
Возраст 25
Город Rīga
Электронная почта sel***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено мая 2025
Просмотров 40

Следующие объявления в категории "Мужчины ищут женщину для серьёзных отношений"

Martin (38)

I will meet a girl and give 500 euros for a pleasant date. I am waiting for your letters with a picture.

Kārlis (27)

Sveikas daiļās dāmas, es 27/185/93/18 spēcīgs un bārdains, esmu precēts, bet kautkas pietrūkst, tapēc labprāt iepazītu kādu daiļā dzimuma pārstāvi līdzīgā situācijā, tā teikt pietrūkst action, bet negribas arī pa labi pa kreisi, varu palīdzēt finansiāli, ja tas ir nepieciešams. Jauku dienu.

Lieliskais (40)

Esmu pārliecināts, ka šeit ielūkojas ne tikai finanšu meklētājas, bet arī sievietes, kurām sekss sagādā baudu un patīkamas sajūtas. Ja Tu, tāpat kā veselīgs vīrietis, domā par TO n reizes dienā, tad mums noteikti saskanēs. Interesē ne tikai fiziska bauda, bet arī komunikācijas sniegtā labsajūta, jo viss sākas galvā, vai ne? Esmu četrdesmit gadus jauns, brīvs, pašpietiekams un nodrošināts vīrietis ar bagātu fantāziju. Neizslēdzu nopietnas attiecības, bet nepieciešamības gadījumā, privātajā dzīvē netaisos jaukties. . . Tikai ilgtermiņa piedzīvojumam, pie abpusējas vēlmes un simpātijas

Liepājnieks

Iepazīšos ar foršu sievieti, no Liepājas vai apkārtnes, kam vairāk kā tikai seksam. . :)

Mīļāko Sloka (36)

Labdien . Meklēju milako sievieti no Kauguriem vai Slokas tiksanam no rīta . Es 36/187/80/17 precēts . Meklēju slepenās tikšanās sexam . Patīk kuni un Milfas ar formām . Viss konfidenciāli . Prostituttes neinteresē .

Pildisu visas pavele (45)

Sveiki vēlos rast dominējošu kundzi kurai varu būt pakalpins

Kuni mīlis (38)

Nezinu vai šī būs īstā vieta, bet gribētos atrast kādu meiteni, sievieti, kurai varētu sniegt kunilingu. Man pašam ļoti patīk padarboties ar mēlīti, it īpaši patīk ja no rezultātā sieviete beidz. Varu tikties tikai kunilingam vai arī varam ko vairāk sarunāt. Ja nepieciešams varam runāt ar par kādu bonusiņu no manas puses. Esmu reāls. Viss konfidenciāli. Varu ar kurp izbraukt.

Mīļāko Kauguros (36)

Labdien . Meklēju milako sievieti no Kauguriem vai Slokas tiksanam no rīta . Es 36/187/80/17 precēts . Meklēju slepenās tikšanās sexam . Patīk kuni un Milfas ar formām . Viss konfidenciāli . Prostituttes neinteresē .

Arturs (35)

Meklēju sieviete kura vēlas seksu vai Kuni - atbalstīšu materiāli , saziņai raksti uz watsapu 2 6 deviņi nulle pieci 2 2 4. Ищу девушку , которая хочет секса или Куни - отблагодарю материально. Для связи пиши на ватсап 2 6 девять ноль пять 2 2 4