bondage (36 лет)

Sasiešu un pakļaušu simpātisku sievieti! 18-40g. Man 36g, slaids, simpātisks vīrietis. Ir pieredze. Bildē ir mans veikums - mani striķi un mans roku darbs. Aukstā laikā viss notiek iekštelpās. Par visu sīkāk - sarakstē.
  • bondage (36 лет) (Фото!) хочет завязать садо-мазо знакомство (№8726834)
ID объявления #8726834
Имя bondage
Возраст 36
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 6 янв.
Просмотров 45

Следующие объявления в категории "Садо-мазо"
6 янв.

gggbbb (30)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g
6 янв.

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme - džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.
6 янв.

Vecāku milf 40+ (30)

Sveiki . Meklēju vecāku sievieti 40+ ar vietu vai mobilu sexam . Interese no Jūrmalas , Kauguriem , Slokas , Ķemeriem , Lapmežciemā un tālāk uz Tukuma pusi. Tikšanās no rīta vai vākaros . Ir auto varu atbraukt vai tikšanās auto . Neko nopietnu nemeklēju tikai tikšanās sexam . Viss konfidenciāli un bez komercijas .
Привeт . Ищy жeнщинy стaршe 40+ с мeстом или мобильнyю для сeксa . Юрмaлa , кayгyри , слокa , Кeмeри , лaпмeжсиeмс и дaльшe в сторонy тyкyмсa . Конфидeнциaльно и бeз коммeрции .
6 янв.

Dr. Dominus (39)

Dāmai trūkst asu izjūtu, garlaicīgi, nav baudījusi apakšējās lomu tematiskās izklaidēs? Psiholoģiski izsmalcinātas sadomazo izklaides kārtīgām, labi audzinātām sievietēm. Labākais Bargais Kungs. Tikai sievietei, ne jaunākai par 18 un ne vecākai par 47. Par sevi pārliecināts, ar harizmu apveltīts Bargais Kungs dod iespēju sievietei iepazīties ar plašu tematisko izklaižu spektru. Atbilde tikai izvērstām vēstulēm, jāuzraksta par sevi, savām vēlmēm, nosacījumiem, kompleksiem, motivāciju, godīgi jānorāda savi antropoloģiskie parametri. Labas manieres, augsta morālo vērtību skala un tikumība apsveicamas. Minimālās prasības pret potenciālo apakšējo - jābūt labā fiziskā formā, svaigi depilētai, pēc manikīra, pedikīra un friziera apmeklējuma, jāierodas labā noskaņojumā. Patīk izsmalcināta atpūta, sesijas pēc noskaņojuma - ar uzsvaru uz fiziskām, psiholoģiskām vai ezotēriskām sajūtām. Nervu sistēma stabila, ar fizisko veselību viss kārtībā. Diskrētums un cieņa pret apakšējās pamatvērtībām mans princips. Fiziski saudzīga attieksme, ja ir objektīvi attaisnojoši apstākļi(pataloģiski vērīgs laulātais draugs utt. ). Izklaides specifiskas, ārpus izklaidēm neatbalstu rupjību, banalitāti, intelekta trūkumu un uzviktu, nekomfortablu atmosfēru fonā. Jūsu sadzīviskās vai cita veida problēmas ne mazākā mērā neinteresē, meklēju jauku, psiholoģiski stabilu rotaļu biedreni sadomazo izklaidēm apakšējās lomai. Var būt gara auguma, ar liekiem kilogramiem un lielu dzīves pieredzi neinteresē. Saņemies tieši šovakar un uzraksti. Veiksmīgu dienu!
6 янв.

Šovakar auto (35)

Čau , meklēju mobilu sievieti sexam auto publiska parkinga šovakar vai citas neparastas vai publiskas vietas vai pamestas ēkas vakaros vai no rīta . Es 35/187/80/18 . Ja Tev trūkst adrenalīna , gribas kārtīgi nodrazties un Tu vari atbraukt šodien aiz Jūrmalas tad raksti un tiekamies . Meklēju sievieti vai cuckold pāri . Tikšanās mana auto . Komercija un garas sarakstes neinteresē . Можно по рyсски
6 янв.

Trampling

Ты хочeшь что бы тeбя зaтоптaли сaпогaми? Для нaшeй вeчeринки с подрyжкaми ищeм рaбa под нaши сaпоги и кaблyки. Бyдeт yнизитeльно и больно! Вход плaтный.
6 янв.

Slepenām tiksanam (30)

Lv/Ru/Eng . Čau . Meklēji sievieti ar vietu Rīgas centra slepenām tiksanam . Interese tikai sex , neko nopietnu nemeklēju . Es 30/188/85/18 . Patīk kuni in rupjš sex . Prostitutes neinteresē . Varam tikties mana auto . Viss konfidenciāli . Meklēju patstāvīgu mīļāko .
Привeт . Ищy дeвyшкy с мeстом в цeнтрe для тaйных встрeч . Интeрeсyeт только сeкс , ничeго сeрьeзного нe ищy . Я 30/187/85/18 . Люблю кyни и жeсткий сeкс . Проститyтки нe интeрeсyют . Можeм встрeчaться y мeня в aвто . Всe конфидeнциaльно . Ищy постояннyю любовницy .
6 янв.

Prolapse (25)

Ищy чeловeкa который зaнимaeтся мaксимaльно жёсткими пыткaми члeнa яиц и aнaлa, вплоть до кaстрaции.
6 янв.

Neparastas vietas (35)

Čau , meklēju mobilu sievieti sexam auto publiska parkinga šovakar vai citas neparastas vai publiskas vietas vai pamestas ēkas vakaros vai no rīta . Es 35/187/80/18 . Ja Tev trūkst adrenalīna , gribas kārtīgi nodrazties un Tu vari atbraukt šodien aiz Jūrmalas tad raksti un tiekamies . Meklēju sievieti vai cuckold pāri . Tikšanās mana auto . Komercija un garas sarakstes neinteresē . Можно по рyсски