Sātans (38 лет)

Meklēju kuci. Regulāri. Pret atlīdzību.
ID объявления #8914891
Коммерческое объявление
Имя Sātans
Возраст 38
Город Rīga
Электронная почта
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 12 июн.
Просмотров 10

Следующие объявления в категории "Садо-мазо"
12 июн.

Lainis (38)

Meklēju gara auguma Sievieti. Esmu sportisks, gara auguma..
12 июн.

Ainars (60)

Vai tad nav nevienas drosmigas kura baudijusi karsto vasku vai kruts sasiesanu
12 июн.

Divas Dommes (29)

Izbaudīsim laiku kopā , pakļaujies divām dominantām sievišķīgam , seksuālām meitenēm , kuras parūpēsies par tavām neķītrajām fantāzijām 🖤⚡️
Vēlamies tevi pakļāvīgu , pozitīvi noskaņotu.
Ir pieredze dažādās tēmās.
12 июн.

bondage (36)

Sasiešu un pakļaušu simpātisku sievieti! 18-40g. Man 36g, slaids, simpātisks vīrietis. Ir pieredze. Bildē ir mans veikums - mani striķi un mans roku darbs. Aukstā laikā viss notiek iekštelpās. Par visu sīkāk - sarakstē.
12 июн.

Tev

Mobils kalps gaida Jūsu pavēles
12 июн.

bkkbkk (33)

Spermas duša / bukkake sievietei. Vairāku vīriešu liela kompānija, meklē pievilcīgu sievieti, kura vēlas izbaudīt šādu eksotiku. Mums jau ir neliela, reāla pieredze. Esam vīrieši vecumā no 24 - 40g, simpātiski, kopti, slaidas un normālas miesasbūves. Tev - 18-40g. Konfidenciā
12 июн.

xmrx (30)

Atsaucies, ja esi tikumīga, kārtīga, kautrīga meitene, kura ir audzināta, lai būtu priekšzīmīga, pareiza un visiem sabiedrības priekšrakstiem atbilstoša daiļā dzimuma pārstāve, ar kuru apkārtējie lepojas un uzskata par paraugu citām. Taču, neraugoties uz iepriekšminēto Tevī ir slēpta un spēcīga vēlme ļauties.... kaislei un baudījumam.... Pats esmu simpātisks, kopts vīrietis, kurš vēlas padarīt Tevi par savu personīgo palaistuvi... ... Konfidenciāli, diskrēti, slepeni. Regulāram, neķītram baudījumam... .... . Rīgā vai jebkurā citā pilsētā. Man mazliet virs 30g. Tevi vēlos - 18-35g. jaunu. Der arī variants, ja Tu esi attiecībās vai precēta un vēlies izrauties no rutīnas, un kļūt par cita virieša slepenu personīgo padauzu - baudpilnākam seksam nekā Tev tas ir šobrīd.
12 июн.

gggbbb (34)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g
12 июн.

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme - džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.