Foto Er (35 лет)

500 EUR maksāsim meitenēm, par sākotnējo sadarbību (par dažām solo fotosesijām kopsummā) -
Fotostudija meklē drosmīgas, pilngadīgas un simpātiskas meitenes foto projektiem. Vari būt bez jebkādas iepriekšējas pieredzes, taču ar vēlmi pamēģināt. Krūšu izmērs var būt jebkāds - mazs, vidējs, liels. Sīkāka informācija par samaksu un visu pārējo epastā. . Uzreiz lūdzu norādīt savu vecumu un auguma parametrus.
Ir iespējami projekti, kur seja nebūs redzama un tiks saglabāta anonimitāte.
Veiksmīgu sākotnējo fotosesiju gadījumā sadarbības kopapjoms dažu dienu laikā var sasniegt arī 1000 EUR. Maksājam uzreiz un skaidrā naudā meitenei uz rokas.
  • Foto Er (35 лет) (Фото!) хочет завязать садо-мазо знакомство (№8444497)
ID объявления #8444497
Имя Foto Er
Возраст 35
Город Rīga
Электронная почта fot***@inbox.lv Узнать е-майл
Напишите ответ

Captcha
Поднять объявление наверх
Выделить цветом
Получить VIP статус для объявления
Получить Diamond статус для объявления
Добавлено 5 июн.
Просмотров 23

Следующие объявления в категории "Садо-мазо"

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.

Izvarošanā ? (28)

Labdien . Paspēlēsimies izvarošanu ? Mans fetisš ir lomu spēles , peldkostīmi un rupjš sex ar pakļaušanu neparastas vietas , tukšas pludmales , mežos un pamestas ēkas . Mekleju līdzi domājušu sievieti kurai patīk lomu spēles tikasam . Ja esi ar mieru atbraukt kāda rīta vai vakara uz jūrmalu un kārtīgi nodrazties kāda klusa vieta vai pie dabas droši raksti . Es 28/188/80/17 . Viss konfidenciāli . Prostitutes neinteresē . Vecumam un izskatam nav nozīmes bet 18+ . Можно по русски

Mauku sexam (29)

Labdien . Meklēju paklausīgu milf ar auto kurai gribas sajust sevi maukas loma un būt kārtīgi izdraztai pie dābas. Es 29/188/85/18 . Vieta pie dabas Jūrmala , varam tikties no rīta vai vakaros . Bez komercijas un konfidenciali . Meklēju patstāvīgu sievieti tikšanām . Привет. Ищу послушную девушку с машиной которой хочется почувствовать себя в роли шлюхи и хорошенько потрахаться на природе . Я 29/188/85/18 . Место на природе в Юрмале можем встретиться утром или вечером . Без коммерции и конфиденциально . Ищу постоянную девушку для встреч

MMM (40)

lv/rus Vajag paklausīgu sievieti, kura mīl minetēt un taisīt rimmingu, esmu 183cm, 90kg, 21cm. par bonusu. Нужна послушная девушка/женщина которая любит сосать член, и делать риминг, я 183cm, 90kg, 21см. за бонус.

br

strogomu gospodinu nuzen pokornij rab-mazahist, stingram saimniekam vajag padevīgu mazohistu vergu

Gribu

Meklēju Sievieti Kura vēlas izbaudīt ko neparastu un nebijušu! Sūti savas vēlmes Un realizējam tās kopā

100eur za karotkuju (40)

Predlagaju 100eur zensine za karotkuju strecu. . . . .

Verdziņs (38)

Virietis kopts normāls bez lielas pieredzes vēlas paklāuties kundzei. Intresē paklaušanas. Ja esi kopta sieviete lidz 60 un velies sev patstāvīgu vergu lai apmierinatu savas velmes, atraksti iespejams ka esam uz viena viļna

Vladimir (46)

В поиске Госпожи. все. При переписке.