KarteLatvia (2067763)


Norway (109)


Lithuania (239)


Netherlands the (172)


Poland (63)Sweden (174)


Senegal (29)


Turkey (22)  United States of America (63)


  Ireland (479)


  Germany (2831)


  Belarus (25)


  Switzerland, Swiss Confederation (1254)


  Estonia (84)


  Spain (30)


   Finland (86)   Reģistrācija Pievienot sludinājumu
   TOP

   Agucis (20)

   Te jaunai, nerātnai un traki gribošai tumšmatei uznāca nerātns noskanojums. Man 20 gadi, esmu no Saulkrastiem. Varbūt kāds vēlas nerātnu videozvanu? Bildes? Varam arī sarunāt tikšanos. Man patik seksā pilnīgi viss. Gaidu tavu zinu watsap, atbildu tikai tur. Raksti un aizsūtīšu bezmaksas tev nerātnas bildes. Piedāvājums īsts.
   Vakar 19:30

   Iepazīšanās sludinājumi


   Vietnes datu vākšanas iestatījumi

   Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus. Lasīt vairāk...

   Atļaut
   Kategorija
   Mērķis
   Rīki
   Tehniskās
   Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
   Tīmekļa vietne
   Nepieciešamās sīkdatnes
   Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
   Tīmekļa vietne
   Аnalītiskās
   Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
   Google Analytics
   Tehniskās
   Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
   Tīmekļa vietne
   Tehniskās
   Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (šaura/plata). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
   Tīmekļa vietne
   Tehniskās
   Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
   Tīmekļa vietne
   Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Lasīt vairāk...
   Pieņemt
   Opcijas
   Atcelt