KarteLatvia (1804520)


Norway (131)


Lithuania (36)


Netherlands the (144)


Poland (63)Sweden (171)


Senegal (29)


Turkey (22)  United States of America (68)


  Ireland (416)


  Belarus (25)


  Switzerland, Swiss Confederation (1253)


  Germany (2617)


  Finland (69)


  United Kingdom (2472)


  Reģistrācija Pievienot sludinājumu
  TOP

  ВИКА❤️OUTCALL (25)

  🚖 ПРИЕДУ ! ATBRAUKŠU !❤️ Я молодая и красивая брюнетка💃🏻, ГРУДЬ 7 РАЗМЕР, помогу расслабиться и снять напряжение.. Знаю как подарить мужчине неповторимый отдых, ... ❤️Ļoti seksīga, smuka brunete ar lielam krutim (7. izmers) atbrauks ciemos.. ☎️2 8 9 8 2 5 5 0 ☎️ 🚖ONLY OUTCALL🚖 mil***@protonmail.com
  Atbildēt...
  Vakar 12:43

  Iepazīšanās sludinājumi


  Vietnes datu vākšanas iestatījumi

  Mēs izmantojam sīkdatņu apkopotos datus. Lasīt vairāk...

  Atļaut
  Kategorija
  Mērķis
  Rīki
  Tehniskās
  Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu sīkfailu pārvaldības iestatījumus, kuras Jūs norādāt šajā dialoglodziņā. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt Jūsu norādītos sīkfailu apkopošanas iestatījumus.
  Tīmekļa vietne
  Nepieciešamās sīkdatnes
  Šis sīkfails saglabā informāciju par vietnes lietotāja sesiju. Vietnei nav objektīvas funkcionālas iespējas atspējot šī sīkfaila datu vākšanu, jo tas ir nepieciešams, lai nodrošinātu vietnes galvenās funkcionālās iespējas un saistīto pakalpojumu darbību.
  Tīmekļa vietne
  Аnalītiskās
  Šī sīkdatne tiek izmantota, lai apkopotu statistiku par vietnes apmeklētāju darbībām Google serverī. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat Google Analytics saglabāt statistiku par Jūsu darbībām šajā vietnē.
  Google Analytics
  Tehniskās
  Šis sīkfails tiek izmantots, lai saglabātu vietnes iestatījumus Jūsu datorā, atkārtoti piesakoties. Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt vietnes autorizācijas iestatījumus, lai pieteiktos, neievadot lietotājvārdu un paroli.
  Tīmekļa vietne
  Tehniskās
  Šis sīkfails tiek izmantots, lai Jūsu datorā saglabātu vietnes iestatījumus saistībā ar vietnes tēmas izvēli (šaura/plata). Atzīmējiet šo sīkfailu, ja atļaujat mums saglabāt informāciju par Jūsu izvēlēto vietnes tēmu.
  Tīmekļa vietne
  Tehniskās
  Šis sīkfails tiek izmantots, lai vietnē darbotos paziņojums par to, ka lietotājam nav augšupielādēta fotoattēla. Iestatiet šo sīkfailu, ja atļaujat vietnei saglabāt informāciju par to, vai profilā ir augšupielādēts fotoattēls.
  Tīmekļa vietne
  Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes, lai nodrošinātu Jums labāko iespējamo pieredzi izmantojot mūsu mājaslapu.   Lasīt vairāk...
  Pieņemt
  Opcijas
  Atcelt