Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots 21 jan.
Lasīts 50

Nākamie sludinājumi kategorijā "Kāds kaut-ko meklē"
21 jan.

Patricija (34)

Simpātisks pāris meklē bi meiteni kopējām rotaļām, meiteņu starpā, bez vīrieša iesaistes.
21 jan.

В поисках

Привет. В поисках девушки или сексфайф. Мне 33 172 75кг. 16-17) Возмоэно с парой(без опыта)
21 jan.

Massage (36)

Sludinās te visādas eksotiskās masieres, bet vai ir kāda kas var arī vienkārši labi izmasēt (ar sertifikātu) ? Protams ne par velti, sīkāk sarakstē.
21 jan.

Marija

Labvakar! Zinu, ka šeit apgrozās turīgi vīrieši, tāpēc ņemu pēdējo salmiņu, vai ir kāds sakarīgs vīrietis, kuram ir iespēja aizdot man 2k ko atdošu pēc 5 mēnešiem ar %? Var droši ar notāra līgumu. Bez seksa , veselības sakarā man nav tādas iespējas tuvāko laiku, iespējams būs vēlāk. Varu sastādīt kompāniju varbūt kādā citā jomā. . jebkurā gadījumā, esmu atvērta piedāvājumiem, sīkāk e-pastā. Jauku vakaru, Marija
SKOLOTAJS SEXAM ! (46 gadi) 9
21 jan.

SKOLOTAJS SEXAM ! (46)

APMACU SEXAM NEPIEREDZEJUSAS SIEVIETES ! VAR BUT NEVIAINIGAS ! ATBALSU MATERIALI ! TEL- 2 SESI 9 NULLE 7 NULLE NULE 5
21 jan.

Оскар (40)

Срочно куплю грудное молоко!!! От100е за 100грам! А также делаю кунилингус ануслингус во время месячных! Подробнее пишите звоните
21 jan.

Rasel (50)

50 gadus vecs vīrietis, precēts, vēlas iepazīties ar sievieti, kura uzaicinās uz masāžu.
21 jan.

Kāda var atsūkāt? (40)

Tagad kāda sieviete var man atsūkāt?
21 jan.

Bez seksa. . . (40)

Samaksāšu draiskai sievietei kura publiski vai privāti man papozēs, parādīs sevi. . . bez seksa. . . finansiāls atbalsts no manis!!