Meklēju milf (29 gadi)

Lv/RU Labdien . Meklēju jaunu sexigu milfu vai jaunu vientuļu mammu no Jūrmalas kura garlaikojas un kurai gribas labu mīļāko sexam no rīta vai pa dienu kamēr bērns bērnudārza vai guļ . Es 29/188/85/18 patīk ilgi laizit līdz vairākiem orgāsmiem un rupji drazt . Prostitūtes neinteresē . Meklēju patstāvīgu mīļāko ar vietu , auto man ir vari būt precēta . Viss konfidenciali .
Добрый день . Ищу молодую сексуальную милфу или одинокую молодую маму из Юрмалы , которой скучно по утрам или днем и хочется секса пока ребенок в садике или спит . Я 29/188/85/18 люблю долго лизать до множественных оргазмов и жёстко трахать . Проститутки не интересуют . Ищу постоянную любовницу с местом , авто есть можешь быть замужем . Все конфиденциально . Tg lovxxxer
Sludinājuma ID #8228739
Vārds Meklēju milf
Vecums 29
Pilsēta Jūrmala
E-pasts mil***@inbox.lv Uzzināt e-pastu
Atbildiet uz sludinājumu

Captcha
Pacelt sludinājumu augšā
Izcelt ar krāsu
Saņemt VIP statusu sludinājumam
Saņemt Diamond statusu sludinājumam
Ievietots jan. 2025
Lasīts 46

Nākamie sludinājumi kategorijā "Vīrieši meklē sievieti seksam"

Max

Vai ir kāda forša dāma kura būtu gatava šodien tikties un sagrēkot pret dāsnu bonusiņu? Es kopts izskatīgs vīrietis. Viss konfidenciāli.

Заплачу

Заплачу за встречу 150€

Eqline

Varbūt kāda skaistule no pārdaugavas grib padraiskoties? Minets, klasika, anālais. Man 30, 185, 90. Es mobīls, raksti piedāvājumu un atlīdzību epastā

Janis (42)

Tiešām neviena meitene nevēlās 350€

Erik (39)

Хочу сейчас встретится с девушкой! Я на авто, условия твойи!

Samaksāšu. . m (40)

Samaksāšu draiskai sievietei par minetiņu manā auto!! Tagad!!

Alens Kaneps (28)

Meklēju sievieti kunillingusa izklaidēm. Atrods rīgā.

Valdis

Sveiki!Varbūt ir kāda sieviete, Limbažos vai no rajona, kura vēlas vīrieša maigumu un kaut ko nerātnu?Ja tā esi Tu, dod ziņu. Neapmierināta nepaliksi, darīšu ar Tevi visu ko Tu vēlēsies!

Jančik (30)

Meklēju meiteni kura ljoti grib palikt stāvokli , ja vajag viss konfidenciāli .