Rašyti atsakymą

Captcha
Iškelti skelbimą į viršų
Išryškinti spalva
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo birž. 2025
Peržiūros 226

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Moterys ieško vyrų rimtai draugystei"

Kundzīte (50)

3 jūlijā no 13 līdz 16 foršas Dāmas grib pasildīties pirtiņā, ja vēlies pievienoties pirtī un labi pavadīt laiku , arī izpriecāties un gatavs piezvanīt, lai pirms tam izrunātu detaļas, tad raksti what up, ka gribi uz pirtiņu, Pirts atrodas Rīgas centra nomalē
Vika (35 metų) 3

Vika (35)

Velies labi atpusties sava avto?
Raksti vai zvani! Babite, Pinki, Jurmala
Divi 😍Pieci 😍Devini 😍 Seši 😍Deviņi 😍Deviņi 😍Divi 😍Tris🙃

🤍🤍Nika🤍🤍 (36)

Piedāvāju klasisko sex par atlīdzību, stunda apmēram (60 eur).
Vieta Nav. Jugla.

Двe (22)

Двe клaссныe симпaтичныe дeвyшки встрeтятся п сeйчaс нa минeтик 😘🥰🥰
Пиши нa WhatsApp
371 2847**** 💋💋💋

Raivis (27)

Atlīdzināšu kādai par patīkamu intīmu atpūtu. Vecums nav svarīgs ;)

Atokiai: 10:31Liepāja (32)

Liepājā simpātiska un seksīga sieviete piedāvā patīkamas un relaksējošas tikšanās, sekss, minets, ķermeņa masāžiņa, 30 eur 1 beigšana, 40 eur stunda, pa dienu, pie manis dzīvoklī centrā, sūtīt īsziņu lai sarunātu

Draiskule

Ieplānojam šodienu, vakaru vai uz nakti draisku tikšanos?:) Var sarunāt šovakar arī uz nakti. Tikai laicīgi jāsarunā. Lūdzu lasīt uzmanīgi info un tad tikai zvanīt, uz tikšanos!:)
Jauks seksiņš, minetiņš jaukam, koptam, pieklājīgam vīrietim pēc 45 g, v, Tavā auto pie dabas, ja vēlies Zvani 371 2787**** . Atbildu tikai uz zvaniem!
Man 45. 80. 170. 3 kr, izm.
Uz e-pastiem, sms neatbildu, ciemos neizbraucu, foto nesūtu, jaunāki par 45 g netraucējiet! Jūrmala.

Divas (23)

Двe клaссныe симпaтичныe дeвyшки встрeтятся п сeйчaс нa минeтик 😘🥰🥰
Пиши нa WhatsApp
371 2847****

Medusa (25)

videočatiņš. Pamasturbēsim. 10 eur
Telegram- Jukebox17