Pārīti (36 metų)

Sveiki! Ir vēlme atrast patīkamu pāri foršai draudzībai un randiņiem! Labprāt rīt noorganizētu foršus apartamentus un satiktos, lai draiski pavadītu kopīgi laiku! Man 36 gadi, regulāri apmeklēju sporta zāli, uzturu sevi formā, esmu normāls vīrietis. Ar pāri neliela pieredze ir bijusi, šī tēma mani ļoti saista un tāpēc nolēmu pamēģināt iepazīties. Gaidu ēpastu. Foto pie sarakstes. Ir arī TG.
Skelbimo ID #8533935
Vardas Pārīti
Amžius 36
Miestas Rīga
E-mail men***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo rugp. 2025
Peržiūros 57

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Poros"

Paris + S (25)

Simpātisks pāris S 25 1. 70 55, V 30 1. 80 85 meklē simpātisku meiteni kopīgām izklaidēm.

Xxx (48)

Muzskaja Energija

velos sex (33)

velos tikties sexam atsaucas kada meitene vai sieviete vai paris. 2708s0s825

Paris + S (30)

Pieredzējis pāris meklē biseksuālu meiteni patīkamām tikšanām.

Bi sperm (42)

Es prec bi vie, gribu lai kads bi virietis sabaro ar spermu

Parim (32)

Simpātisks turīgs vīrietis meklē pāri līdz 25gv. Dāsni atlīdzināšu.

Pāris (27)

Meklējam kādu kas velētos vēlu vakarā lai sieviete viņam sēž uz sejas kamēr viņa sukā vīram un taisa tev handjob. Takā bildē. Protams no tevis bonusiņš. Piedavājumus un bildi(obligāti) gaidam epastā.

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā

Otto (32)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.