Rašyti atsakymą

Captcha
Iškelti skelbimą į viršų
Išryškinti spalva
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo spal. 2025
Peržiūros 69

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Poros"

Paris + S (30)

Pieredzējis pāris meklē biseksuālu meiteni patīkamām tikšanām.

Parim (32)

Simpātisks turīgs vīrietis meklē pāri līdz 25gv. Dāsni atlīdzināšu.

100Eurдaм пaрe (50)

Дaм пaрe 100 eur. vacap 371 2523**** сeмь

Paris + S (25)

Simpātisks pāris S 25 170 55, V 30 180 85 meklē simpātisku meiteni kopīgām izklaidēm.

Kārlis (48)

Atlīdzība pāra 50 līdz 70 sievietei!

SZ (44)

Пaрa МЖ (44годa) в поискaх второй стрaпонeссы для встрeчи в этy сyбботy (25. 10. ) в yютном гостиничном номeрe. Атрибyтикa в нaличии, но можeтe и взять свою. Ждём писeм нa почтy. Всeм хорошeго вeчeрa.

Passy

Paņemšu tevi
ja draudzene skatās 🤗🥰

Hugo (32)

Iepazīšos ar simpātisku meiteni, kura vēlas paplašināt savu seksuālo dzīvi un baudu. Pa laikam lai tiktos tikai mēs divatā, tas ir 1+1, un pa laikam, lai kopīgi paseksotu formātā pāris+pāris. Tev jābūt 18-45g. Esmu kopts, simpātisks vīrietis, 32g. , ar auto, tāpēc piedāvājums spēkā visā Latvijā

Otto (32)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.