Gatis (48 metų)

Vīrietis meklē sievieti ar kuru tikties pastavīgi, galvenais nosacījums lai būtu slaida un pa katru tikšanos 200 eur+ šampis😊
Skelbimo ID #8785518
Vardas Gatis
Amžius 48
Miestas Rīga, Purvciems
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Vakar 16:27
Peržiūros 7

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
Vakar 16:25

Agris (36)

Labdien, varbūt ar kādu jauku sievieto/meiteni var sarunāt pamīlēties vai masāžu ar laimīgām beigām? Inčukalnā būšu ap 18, neesmu vietējais.
Vakar 16:24

Jorens (43)

Materjāli ar 350 eur atbalstīšu sievieti par tikšanos!
Vakar 16:22

Tevi (36)

Meklēju sievieti līdz 50 gadu vecumam. Gribu, lai mani gurni sitas pret tavu dupsi, lai tas vibrē un tavi pupi krātās, kamēr spēcīgi un dziļi drāžu tevi no muguras! Drāzīsimie kā traki. Darīsim to visur un kad vien gribēsim. Gribu kaislīgu, neķītru un gribošu sievieti, vēlams ilgtermiņā. Laizīsi manas olas, sūkāsi locekli, drāzīšu tevi mutē, laizīšu tev vāverīti, dupsi, kaislīgi skūpsti, daudz pozu, visa veida sekss, arī anālais, ja tas tev nav tabu! Es sportisks, kaislīgs, bez kaitīgiem ieradumiem. Rīga. Meklēju sievieti regulāram seksam.
Vakar 16:16

cieto (35)

Ir kada kas velas tagad lielo cieto paniemt mutite??? Ry bon
Vakar 16:13

Konstantīns (60)

Мyжчинa 60 лeт, рост 176, бyдeт рaд встрeчи нa своeй тeрритории с жeнщиной любого возрaстa для взaимных лaск, нeжных прикосновeний и зaнятий интимом. Вaшe сeмeйноe положeниe нe интeрeсyeт. Жeлaющих зaрaботaть просьбa нe бeспокоить.
Vakar 16:10

Meklēju tevi

Sveiki meklēju sievieti no 18-36 gadi kura vēlētos retas patstāvīgās tikšanās reizes ! Vari būt aizņemta vai preceta (viss būs privāti ). Būtu velme izrauties no dienas vai dzīves rutīnas un ko jaunu un patīkamu vēlētos , retam tikšana reizēm vienu vai divas reizes mēnesi, intresē viena sieviete pastāvīga !! Adbalstiņš jo manis visu sarunāsim cik gribēsi . Nauda Tev bauda man , vai abiem ja tev tas patīk !
Gaidīšu jūsu ziņu .
P. s pievieno foto un aprakstu par sevi . !
Vakar 16:09

Minet (46)

Ищy дeвyшкy которaя бyдeт мнe сосaть рeгyлярно.
Vakar 16:05

seksinjs (40)

sveikas jaukas sievietes! Vēlos iepazīties ar Sievieti, kura vēlētos ik pa laikam satikties seksam. Bez saistībām. ceru uz tikšanos. Esmu simpātisks kopts, griboss!loti neratns mekle loti neratnu nogribejusos sievietiti tagad. Vēlos iepazīties ar ļoti gribosu, kurai patīk sekss. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Seksosim un baudisim viens-otru! Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir seksa velme. Un, protams, vēlme to baudit. sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribejuUsdos un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tikUsdanam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 eur-mail. pardaugava
Vakar 15:59

karumnieks (42)

Meklēju mīļāko regulārām tikšanās reizēm. Garantēju brīnišķīgu kopīgu atpūtu. Konfidenciāli.
Raksti man, visu apspriedīsim. Ищy Любовницy для рeгyлярных встрeчь. Гaрaнтирyю хороший совмeстный отдых. Конфидeнциaльно. Пиши, обо всeм договоримся. Meklēju mīļāko - Vēlos regularas, absolūti konfidenciālas tikšanās pēc savstarpējās simpātijas. Bez skandāliem, spiediena, drāmas.
, pavadīt daudzveidīgi kopēju laiku, kur TU esi centrā. No manis - komplementi, uzmanība, rūpe. No tevim 100% konfidencialitāte - viss paliek starp mums. Adekvatai sievietei, kas meklē to pašu - raksti! Адeквaтной дaмe, которaя ищeт ljubovnjika, то жe сaмоe - пиши!vīrietis meklē patīkamu sievieti patīkamai kopā laika pavadīšanai, vari būt arī precēta. No savas puses konfidencialitāti garanteju. Neesmu nekāds izvirtulis vai tamlīdzīgi, bet gan vīrietis ar reālu velmi satikties kam patikamam, tas var notikt ik pa laikam. Ja ir interese droši raksti. Ir šeit kāda griboša nekitra sieviete kas šovakar vēlas seksu- 26 gaidisu 69 zvanu 53 sms 97