Karumnieksz (35 metų)

Varbūt ir kāda sieviete kura gribu satikties ar mani esmu no Tukuma 35 gadus vecs. Dzīvo viens pats un ļoti vēlētos kādu jauku randiņ
Latvia, Tukums
Prisijungęs
Žinutė Sekti
Skelbimo ID #8740760
Vardas Prisijungęs: 19:17Karumnieksz
Amžius 35
Miestas Tukums
Telefono numeris +3712248**** Sužinoti numerį
E-mail ine***@gmail.com Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Šiandien 19:17
Peržiūros 8

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
19:16

Niks (46)

Meklēju foršu sievieti ar kuru forši pavadīt laiku. pamileties. Atlidzinasu. Divi nule četri Septiņi Divi septiņi seši deviņi.
19:14

Gatis (44)

Interesē ne stipri nopērt jaunu, pakļāvīgu, kautrīgu sievieti (18+ gadi) un stingrāk ņemt priekšā! Ja esi ieinteresēta pakļauties un atdoties jaukam vīrietim, tad raksti!
19:14

Prisijungęs: 19:15Rasel (51)

51 gadu vecs precēts vīrietis meklē sievieti seksam. Vēlams vairāk nekā vienreizējai tikšanās reizei.
19:05

bauda (30)

Piedāvāju sievietei izmasēt ķermeni, nopērt un iemasēt dibenu ar anālajām bumbiņām. Viss ar mēru, lai Tev pašai no tā ir bauda. Esmu ar slaidu augumu un spēcīgām rokām.
19:04

V (39)

Бонус 500 euro 💶 за встречу. Согрею сегодня ухоженную девушку, которая соскучилась за хорошим сексом и яркими оргазмами. Хотелось бы познакомиться с одной постоянной партнёршей на на одну ночь. Встреча в хорошем отеле в центре города . Мне 39. Не женат. Симпатичный и высокий брюнет. Регулярно занимаюсь в зале и слежу за здоровьем. Чего ожидаю и от тебя тоже.
19:03

Dainis

Tukumā vai apkārtnē ir kāda draiska, kaislīga sieviete?
18:59

g pta masaža

Piedāvāju kvalitatīvu G p-ta masažu koptai prec sievietei Rīgā
18:50

Prisijungęs: 19:55Edijs99 (26)

Vēlos tikties. Vietas nav.
18:48

Jan (30)

600€ par tikšanos jaunai, simpātiskai un pakļāvīgai meitenei.