Otto (32 metai)

Simpātisks, sakarīgs vīrietis uzaicina pie sevis ciemos simpātisku, slaidu pāri vai meiteni 18-40g. Man ir tikšanās vieta Kurzemē netālu no jūras, taču varu aizbraukt arī pie jums uz Rīgu vai kur citur, ja jums tā ir ērtāk. Ir pieredze.
  • Otto (32 metai) (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi rimtai draugystei (#8773995)
Skelbimo ID #8773995
Vardas Otto
Amžius 32
Miestas Rīga
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Vakar 11:44
Peržiūros 8

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
Vakar 11:42

Andis (36)

Maklēju jauku sievieti, kur varētu palutināt ar masāžu ar laimīgām beigām. Komunicēju arī krieviski. Vēlams pieRīgā no juglas līdz Siguldai. Der arī inčukalns, Ragana. Ceru uz drīzu tikšanos.
Vakar 11:40

KUNILINGS (41)

Smuks, simpātisks vīrietis atbrauks uztaisīt visa ķermeņa masāžu un iespējams labu kunilingu sievietei. Esmu kopts, mierīgs, jauks vīrietis.
Vakar 11:35

Prisijungęs: 9:34vkasakovskis (29)

Зaплaчy 70 eвро дeвyшки Зaплaчy зa минeт
Vakar 11:32

Syper kuni plus ➕️ (42)

Сдeлaю обaлдeнный кyни и нe только
Vakar 11:27

Artūrs (39)

Sveika. Varbūt kādai šajā aukstajā laikā gribas atbraukt ciemos un sasildities. Atrodos centrā. Papildus dāvana no manis
Vakar 11:23

Jānis (43)

Iepazīšos ar jaunu sievieti (18 līdz 28 gadi), kura vēlas tikties ar vecāku, sakarīgu, adekvātu un jauku vīrieti un ir gatava to realizēt dzīvē. Sākumā satiekamies uz kafiju!?
Vakar 11:21

arnis (45)

Pakļāvīgs vīrietis satiksies ar ļoti, ļoti korpulentu dominējošu dāmu, var krietni vecāka! Можно рyсскaя.
Esmu ļoti jauks, pakļāvīgas un klusas dabas.
Vakar 11:16

Vīrietis 40 g (40)

Baigi gribētos satikt kādu sievieti, kurai varētu regulāri samīļot krūtis un sniegt kunīti. Varam tikties tikai bez seksa utt. Par tikšanos varam runā ar par kādu simbolisku bonusiņu tev par to. Esmu pieklājīgs, komunikabls, draudzīgs vīrietis. Viss droši, konfidenciāli. Idealā gadījumā gribētos tikties ar vienu konkrētu sievieti regulārāk, bet nu pagaidām derēs arī vinas reizes tikšanās, līdz brīdim kad būs kāda sieviete regulārākām tikšanās reizēm.
Vakar 11:10

Janis (43)

Varbūt meitene grib lai izlaiza 150+Eur