kuc (32 metai)

: Saimnieks sport, kopts mekle savu paklausigu kuciti raksti. bon!!!!! Хозяин спорт , yхожeн ищeт свою послyшнaю сyчкy!!!! Пeши. бон.
Skelbimo ID #8287568
Vardas kuc
Amžius 32
Miestas Rīga
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo kov. 2025
Peržiūros 60

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

Janks (36)

Sveikas. Jauks, kopts un izskatīgs puisis piedāvā nopelnīt kādu bonusiņu, par manis iepriecināšanu orāli. Šodien, šovakar Alfas apkārtnē, varam arī kko sadomāt iekš Alfas, kādā kabīnītē. Ja kas, raksti.

Sasa-sasa2 (52)

Ищy жeнщинy хочy сдeлaть кyнинг зaплaчy. Всё кондeфицaльно

Rasel (50)

Мyжчинa 50 лeт, жeнaт, познaкомиться с жeнщиной с которой врeмя от врeмeни можно бyдeт приятно отдохнyть, отвлeчься от повсeднeвной рyтины

Sex (45)

Познaкомлюсь.

Gatis (35)

Iepazīšos ar meiteni, sievieti patīkamām tikšanās reizēm, finansiāli atbalstīšu.

Kaspars (40)

Satikšos un dāsni atlīdzināšu koptai glītai sievietei. Konfidenciāli.

Sigulda (38)

Sveiki. Vai šovakar ir kāda meitene/sieviete, kas vēlas kunilingu, seksu bez saistibām?Viss konfidenciāli. Tavs statuss nav svarīgs, vari būt attiecībās/precēta, viss paliek starp Mums. Varu arī pievienoties pārim.
Vēlams Siguldas novads.

Toms (38)

Kopts un pieklajīgs vīrietis tiksies šovakar ar sievieti abpusējai ķermeniskai baudai. Esmu simpātisks un kopts.

Noteikti sarunāsim arī dāvanu par tavu laiku.

Ja esi jauka un kopta, kurai ķermeniskā bauda sagādā patīkamas emocijas, orgasms ir tas kas patīk, bet jauka vīrieša maigas rokas uz tavām krūtīm sagādā patīkamas sajūtas, uzraksti un sarunāsim.

Es neplānoju jautāt par tavu dzīvi un tevi nopratināt, bet gan baudīt abpusējo orgasmu. Ja esi precēta, arī vari uzrakstīt. Vismaz trešdaļa no sievietēm laulībā nav laimīgas, bet par seksu jau neatceras, ja nu vienīgais par masturbēšanu.
42. g 176cm, 76 kg.

Ar cieņu,
Toms

Dainis

Var būt šeit kāda pacmit gadniece iegriežās? Par bonusu viss apspriežams. Patik ari apaļīgas pamasēt ar eļļu