Niks (45 metų)

Meklēju tagad meiteni forši pavadīt laiku. Atlidzinasu.
Latvia, Rīga
Atokiai
Žinutė Sekti
Skelbimo ID #8444867
Vardas Atokiai: 14:19Niks
Amžius 45
Miestas Rīga
Telefono numeris
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo birž. 2025
Peržiūros 53

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

Arnis (42)

Šeit ir meitene ar auto 300 eur

Gribu

Caw uztaisīs kāda minetiņu?
Varam manā auto
Tu 18-35
20-30 eur

Lerijs (21)

Meklēju skaistu, jaunu meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti ap 19 g. . Tevi vēlos 18-70g. jaunu. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro jauns vīrietis, tad gaidu ziņu!

Lomu spēles (28)

Čau . Paspēlēsimies izvarošanu ? Mans fetisš ir lomu spēles , peldkostīmi un rupjš sex ar pakļaušanu neparastas vietas , tukšas pludmales , mežos un pamestas ēkas . Mekleju līdzi domājušu sievieti kurai patīk lomu spēles tikasam . Ja esi ar mieru atbraukt kāda rīta vai vakara uz jūrmalu un kārtīgi nodrazties kāda klusa vieta vai pie dabas droši raksti . Es 28/188/80/17 . Viss konfidenciāli . Prostitutes neinteresē . Vecumam un izskatam nav nozīmes bet 18+ . Можно по рyсски

Mekleju milf (29)

Labdien . Meklēju paklausīgu milf ar auto kurai gribas sajust sevi maukas loma un būt kārtīgi izdraztai pie dābas. Es 29/188/85/18 . Vieta pie dabas Jūrmala , varam tikties no rīta vai vakaros . Bez komercijas un konfidenciali . Meklēju patstāvīgu sievieti tikšanām .
Привeт. Ищy послyшнyю дeвyшкy с мaшиной которой хочeтся почyвствовaть сeбя в роли шлюхи и хорошeнько потрaхaться нa природe . Я 29/188/85/18 . Мeсто нa природe в Юрмaлe можeм встрeтиться yтром или вeчeром . Бeз коммeрции и конфидeнциaльно . Ищy постояннyю дeвyшкy для встрeч

Aleks (28)

Vai ir dāma Ogrē kas vēlās kuni un boonusu?
Gaidu ziņu un tiekamies.

Maris (37)

Ir kada mobila kas var atbraukt ar auto ?

PerversuSievieti (37)

Vai ir kāda perversa sieviete kurai patīk fistings vai priekšmetu bāzšana?

Piedāvāju 500

Piedāvāju 500 par tikšanos