+3712496**** (39 metų)

Mekleju sievieti 39 gadi Riga +3712496**** Sužinoti numerį
Žinutė Sekti
Skelbimo ID #8363433
Vardas +3712496****
Amžius 39
Miestas Rīga
Telefono numeris +3712496**** Sužinoti numerį
E-mail mir***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 24 bal.
Peržiūros 29

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

meitenei (30)

Divi sportiski simpātiski draugi meklē sievieti kopīgām izklaidēm.

Korpulentai (29)

Varbut seit iegriežas kāda korpulenta dāma, kurai butu velme slepani satikties ar 29 gadus vecu, liela auguma, apaļigu puisi? Viss konfidencionali ka ari vecums nebus šķērslis. Visu varam izrunst pie sarakstes. ;)

Sponsors

Interesē tikšanās ar jaunām meitenēm pret labu materiālu atbalstu. Atbildu meitenēm ar norāditu vecumu un bildēm pilnā augumā. Pārejo visu izrunāsim pm. wts ap 27 nulee 8 09 0 nulle gaidīsu ziņu
Имя 2

Имя

привет встречаюс с девушкой я чистый и симпатичный мужчина который ишет девушку, давай напиши здес если хочешь провестит незабываемый время и могу обеспечивать за деньги Sveiki, es satiekos ar meiteni, esmu tīrs un jauks vīrietis, kurš meklē meiteni. Raksti šeit, ja vēlies pavadīt neaizmirstamu laiku, un es varu nodrošināt ar naudu.
Имя 2

Имя

привет встречаюс с девушкой я чистый и симпатичный мужчина который ишет девушку, давай напиши здес если хочешь провестит незабываемый время и могу обеспечивать за деньги

Rasel (50)

Мужчина желает согрешить, поэтому ищет компаньёншу

Sponsors

Interesē tikšanās ar jaunām meitenēm pret labu materiālu atbalstu. Atbildu meitenēm ar norāditu vecumu un bildēm pilnā augumā. Pārejo visu izrunāsim pm. wts ap 27 nulee 8 09 0 nulle gaidīsu ziņu

Meiteni 18-22g (35)

LV, RUS, ENG. Atbalstīšu jaunu meiteni, 300💵 tikšanās! Esmu pievilcīgs, seksīgs vīrietis, ka meklē savu mazulīti! Regulāras tikšanās 2-4x mēnesī neitrālā teritorijā, iespējams arī kādi kopīgi ceļojumi. Visu organizāciju uzņemos es, protams viss konfidencionāli. Labprāt Tev vēlētos bez tādas pieredzes. Izskatīšu arī citus variantus, bet viss pie sarakstes. Nekur nesteidzos. Uzraksti man ziņu ēpastā.

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.