Salvis (35 metų)

Labvakar!😊Meklēju mīļu jauku Simpatisku Sievieti vai Meiteni!Es Mils jauks Simpatiskis Virietis!🤗ja ir te tada uzraksti visu sarunāsim 🥰
Skelbimo ID #8834643
Vardas Salvis
Amžius 35
Miestas Rēzekne
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Iškelti skelbimą į viršų
Išryškinti spalva
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Vakar 22:15
Peržiūros 6

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
Vakar 22:07

Asistentei (30)

2500 mēnesī asistentei ikdienas lietās un ne tikai.
Vakar 22:02

Facesitting (34)

Ļoti interesē tēma - facesitting. Vai ir kāda meitene ar lielu dupsīti un tievu vidukli, kas ļoti vēlētos uzsēsties kādam uz sejas? Finansiāli par to atlīdzināšu.
Vakar 22:00

Alex (47)

Vīrietis no Rīgas, simpātisks tumšmatis, materiāli nodrošināts, precējies. Meklēju mīļāko, simpātisku koptu sievieti patīkamām konfidenciālām attiecībām bez saistībām.
Vakar 21:57

Jan (33)

UsdUsdUsd ищy содeржaнкy.
Vakar 21:39

Алeксaндр (35)

Познaкомлюсь с зaмyжнeй дeвyшкой для общeния(пeрeпискa). Коротко о сeбe, жeнaт. 2/6*0+7"3*5-7#3. WhatsApp, Telegram.
Vakar 21:37

Slepena tikšanās (40)

Otrdien dienas laikā uzaicinu uz tikšanos koptu, pilngadīgu jaunkundzi. Tikšanās vieta neitrāla.
Bez saistībām, bez pienākumiem, bez liekiem jautājumiem, bez garām sarakstēm!
Attālums nav šķērslis. Komunicēju latviešu, krievu un angļu valodās!
Raksti e-pastā vai TG iknowusernameonly
Vakar 21:28

Rīts (44)

Rīt no rīta labprāt satiktos orālajam seksam manā auto. Viss konfidenciāli un ļoti patīkams finansiāls bonus no manis.
binuss sievietei 2
Vakar 21:19

binuss sievietei

Bonuss .............. eur!
Vēlos samīļot daiļavu, ar acīm jūtami, izteikti lielām krūtīm!
Ja esi sieviete ar iespaidīga izmēra krūtīm (kā piemēram bildēs), nekautrējies un raksti man. Bauda un dāvana garantēta TEV!
Gaidīšu ziņu no Tevis! Esmu pieklājīgs un apaļu formu mīlošs vīrietis. 2#4#8#5#3#9#5#2
Vakar 21:09

Atis (35)

Privesik mne sivodna skucna. Mozet jest devuska zencina katoroja skucajet. Togda model vstrecetca. Zdu na inbox.