Teodors (20 metų)

Ir kāda sieviete madona kas vēlas sexu mana mašina.
Zvanat 28 719 pieci nulle pieci
  • Teodors (20 metų) (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi rimtai draugystei (#8589499)
Latvia, Madona
Prisijungęs
Žinutė Sekti
Skelbimo ID #8589499
Vardas Prisijungęs: 21:53Teodors
Amžius 20
Miestas Madona
Telefono numeris +3712871**** Sužinoti numerį
E-mail teo***@gmail.com Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 23 rugs.
Peržiūros 83

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
23 rugs.

Paklausīgu studenti (29)

Lv/Ru . Čau . Tiek meklēta nerātna paklausīga studente 18-25 gadi sexam darba dienas pa dienu mana auto vai pie manis . Ja ir vieta varam pie Tevis . Es 29/185/87/18 precēts . Patīk pakļaušana , laizīšana , squirt , pēriens un rupjš sex visos caurumos . Sievieti mekleju neslaidu ar lielu dupsi . Neinteresē maksas pakalpojumi un garas sarakstes . Tg kand9420 . Tikšanās pie manis Jūrmala vai pie Tevis vai pie dabas . atbraukšu pakaļ pa Rīgu vai jūrmalu . Tabu runājamas . Можно по русски
23 rugs.

Тебя (44)

Ищем Тебя. Пошлую любительницу потрахаться. Нас двое, спортивные с крупными членами и отличным стояком. Рига, секс безопасный, конфиденциальность обеспечим.
23 rugs.

Гриша

Познакомлюсь и встречусь с привлекательной и стройной девушкой 20 - 35 лет . При желании и необходимости могу помочь материально . Пишите на email или telegram : Sanit39
23 rugs.

Vecaku sievieti (30)

Lv/Ru . Labdien . Meklēju vecāku sievieti mājsaimnieci no Jūrmalas sexam un mīļāko attiecībām . Es 30/188/90/17 precēts . Varu tikties rītos vai vakaros vai dažas dienas ir vieta Jūrmala . Auto arī ir . Vecums 35-55 . Viss konfidenciāli un bez komercijas . Patīk sievietes ar formām un lielu dupsi .
23 rugs.

Dagnis (35)

Sveiki! mekleju sievieti jaukam sajutas baudaj:) ir intrese krūšu sūkašana . . ja intrese tev kad ar tavām krūtīm darbojas un tu no tā ķer baudu raksti vienosimies par visu sarakste telegrams yetnams e-pasts aktivs .
23 rugs.

Mārtiņš (46)

Meklēju meiteni, kura dievina kuni
23 rugs.

Встреча (37)

Кто хочет сейчас встретится и приятно провести время? Мне 37, симпатичный, адекватный. С местом и мобилен Могу заехать за вами и привести обратно…
23 rugs.

Gatis (31)

Meklēju meiteni vai divas draudzenes kas spētu piepildīt manas vēlmes. Pret labu bonusiņu. Var būt ārpus Rīgas. Telegramm Halks2
23 rugs.

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.