Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 1 vas.
Peržiūros 64

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

rolands (32)

sveiki :) mekleju sievieti :) es tev intreseju ? raksti visu sarunasim :) gaidu vestules :)

Tagad!!💵 (36)

Hey! Atlīdzināšu un Satikšos tagad ar meiteni! Esmu reāls, foršs , simpātisks, kopts vīrietis, 36/180/85/19. Uzraksti un tiekamies!

Kuni (34)

Парень, 34 года. В поиске женщины из Риги или окрестностей для интима. Симпатичный, адекватный парень. Возраст сильного значения не имеет. Очень люблю делать куни.

Kaspars (45)

Iepazīšos ar koptu sievieti, dāvana no manis par jauku tikšanos. Konfidenciāli.

Tagad (36)

Tagad!Atlīdzināšu un Satikšos tagad ar meiteni! Esmu reāls, foršs , simpātisks, kopts vīrietis, 36/180/85/19. Uzraksti un tiekamies!

Paklausigu (29)

LV/RU Labdien . Uz pakļaušanu un dresūru tiek meklēta sieviete mazohiste kurai patīk spēles ar vasku un kuru var sist un pazemot sexa laikā . Vieta mana . Atbraukuši pakaļ . Meklēju patstāvīgu kuci mīļāko attiecībām bez saistībām . Tg lovxxxer

Blowjob (25)

Meklēju meiteni kurai patik sūkāt

Tagad (36)

Atlīdzināšu un Satikšos tagad ar meiteni! Esmu reāls, foršs , simpātisks, kopts vīrietis, 36/180/85/19. Uzraksti un tiekamies!

Linards (47)

Sveiki lielās apaļigas dāmas. . . Velos iepazīties ar apaļigu lielu sievieti 45-57g. patstavigām sex attiecibām un brīvā laika pavadišanai. . . . Vēlams Valmieras rajons un tā apkārtnē, Ideāli būtu Mazsalacas pusē , mīlu kuni, ja ieintreseju rakstat sadomasim ko foršu. . . .