Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 17 spal.
Peržiūros 19

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
17 spal.

Andris (44)

Šeit ir kāda, kas mēdz būt Saulkrastu pusē? Tad droši raksti janeks. andris et inbo. . . un pārējo jau uzminēsi. Abpusēja konfedinilitāte obligāta.
17 spal.

Andrej (38)

Актуально на завтра (субботу)! Приглашу к себе не скромную и развратную девушку, для развлечений. На пару часиков. За 300 евро
17 spal.

Kuni divām (29)

Lv/Ru . Labdien . Uz šodienu mekleju divas draudzenes priekš kuni . Gribu lai viena uzbudinajas redzot ka beidz otra . Pec tam varat izmantot mani pēc savam vēlmēm . Es 29. 185. 87. 18 . Vieta mana . Atbraukšu pakaļ in aizvedisu pēc tam . Viss konfidenciāli un bez komercijas . Varam tikties tagad .
Uz krutim 2
17 spal.

Uz krutim

Cau izdaram ka uz foto.
17 spal.

Nerātnu studenti (35)

Čau . Tiek meklēta paklausīga nerātna nepieredzējušā studente 18-25 gadi kurai patīk vecāki vīrieši sexam . Ja gribi kko iemācīties sexa vai vnk labi parvadit laiku pīpējot zāli un sexot darba dienas pa dienu droši raksti . Es 35. 188. 90. 18 patīk ilgi laizīt un rupjš sex . Tikšanās tagad pie manis Jūrmala vai auto vai nākamnedēļ . Garas sarakstes un bildes neinteresē . Meklēju tikšanās sexam bez komercijas . Можно по русски .
17 spal.

Ar apalumiem

Cau varbūt kada jauna studentite velas satikties kko padarīt? Atbalsts , Uzraksti nekautrējies ja esi 18+ visu sarunāsim es jauks kopts vesels virietis gaidīšu ziņu no tevis
17 spal.

izklaide (37)

Meklēju sievieti kura grib šovakar kārtīgu drāzienu. Ja būsi ar mieru tad varu tevi piesiet pie gultas un kārtīgi izdrāzt.
17 spal.

Alex (35)

Хочу слить сперму
17 spal.

gribulis (40)

sveikas jaukas sievietes! Vēlos iepazītie ar Sievieti, kura vēlētos ik pa laikam satikties seksam. Bez saistībām. ceru uz tikšanos. Esmu simpātisks kopts, griboss!loti neratns mekle loti neratnu nogribejusos sievietiti tagad. Vēlos iepazīties ar ļoti gribosu, kurai patīk sekss. Nesteidzīgām un baudpilnām tikšanās reizēm. Seksosim un baudisim viens-otru! Piedāvājums spēkā visā Latvijā, jo varu aizbraukt jebkur. Tavam krūšu izmēram nav nozīmes, galvenais, lai ir seksa velme. Un, protams, vēlme to baudit. sapnoju sameklet un iepazities ar loti neratnu- loti nogribeju$os un seksu dievinosu sievietiti, kura sapno par realam rotalam, realam tik$anam! kura loti velas palielities ar savu dabigi- skaisto kermeniti un ne tikai!varbut tagad seit ir kada loti neratna- loti nogribejusies sievietite? sveika! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? Meklēju meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti . Tevi vēlos loti. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir lidzigas velmes, tad gaidu ziņu! - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. satiktos tagad