Aigars

Es parasts kopts precēts vīrietis . Meklēju vēlams kundzi vecāku par sevi kas vēlas izbaudīt fistingu . Tikšanās bez seksa kontakta . Tikai ar rokām .
  • Aigars (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi rimtai draugystei (#8548686)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
Norint peržiūrėti visas autoriaus nuotraukas

1. Išsiųskite SMS su tekstu PUHF8548686 į numerį 1881

Paslaugos kaina: 1 € (Vienkartinis mokėjimas)

2. Įveskite gautą kodą
Skelbimo ID #8548686
Vardas Aigars
Miestas Rīga
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Iškelti skelbimą į viršų
Išryškinti spalva
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo rugp. 2025
Peržiūros 102

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

Atokiai: 20:22Lerijs (19)

Čau, meklēju jaunu meitene kura ir ļoti gribulīga un vēlētos lai viņu apmierina visādi , tā ka to gribēs vēl un vēl , ja vēlies gūt labu baudu tad raksti :)

Mīļāko (36)

Čau! Ar prieku iepazīšos ar sievieti, kurai svarīga savstarpēja pievilkšanās, labsajūta un patīkama enerģija. Vēlos, lai katra tikšanās sniedz prieku, baudu un neaizmirstamas emocijas - mums abiem.

Esmu dzīvespriecīgs, pozitīvs, emocionāli nobriedis vīrietis (36 gadi, 180 cm, 83 kg, 18), kurš prot klausīties, lutināt un radīt drošu, patīkamu atmosfēru. Sportisks, patīkams un bez materiālām problēmām - tieši tāds, kurš novērtē patiesu saikni. Par tikšanos varu dāsni atbalstīt, 200-300💶

Skvirt (46)

Dievinu visu kas saistīts ir ar seksu, bet mans īpašais fetiss ir Skvirts! 💦 Dievinu tādas sievietes kas to spēj! Esmu kopts un patīkams vīrietis ar labu potenci, skaistu locekli un koptu intīmo zonu. Raksti un satiekamies ar Tevi kaut tulīt . Par tikšanos ari Tev bonus no manis par kopa pavadīto laiku. Atraksti man varbūt sanāk mums reāli iepazities!

Влaд (38)

300 💶 зa встрeчy сeгодня в хорошeм отeлe или y мeня домa в цeнтрe.
Симпaтичный и нe жaдный бeз тaрaкaнов в головe. Чистоплотный, стрaстный и выносливый, с хорошим рaзмeром.
Ищy yхожeннyю дeвyшкy с хорошeй фигyрой для встрeч когдa нaм двоим бyдeт yдобно.

Сeкс нa 1-2 рaзa просьбa нe прeдлaгaть .

250💶 Meitenei (35)

Hey! Foršs, pieklājīgs un dāsns vīrietis meklē tik pat foršu meiteni ilgtermiņa tikšanās reizēm, tādu kas būtu uz viena viļņa un kopā izbaudītu vasaru! Man 35/182/85/18. Par tikšanos varu palutināt ar dāvaniņu 250💶 Uzraksti un iepazīsimies

Studenti (45)

Studenti orālajam. Ir vieta, flexible, simpātisk, kopts. Materiālais atbalsts
Aigars 4

Aigars

Es parasts kopts precēts vīrietis 380 43180**** . Meklēju vēlams kundzi vecāku par sevi kas vēlas izbaudīt fittingu . Tikšanās bez seksa kontakta . Tikai ar rokām .

Raitis

Brīvs un mobils vīrietis vēlās iepazīties ar foršu meiteni kopīgai ceļošanai.
Droši raksti

janis1404 (41)

Sveiki meklēju Dāmu , kura vēlas sev kunilingu ilgu un baudāmu , , , , Dievinu to sniegt, esmu vidzemē, mobils. . varu arī pasponsorēt. . .