xmrx (30 metų)

Atsaucies, ja esi tikumīga, kārtīga, kautrīga meitene, kura ir audzināta, lai būtu priekšzīmīga, pareiza un visiem sabiedrības priekšrakstiem atbilstoša daiļā dzimuma pārstāve, ar kuru apkārtējie lepojas un uzskata par paraugu citām. Taču, neraugoties uz iepriekšminēto Tevī ir slēpta un spēcīga vēlme ļauties. . . . kaislei un baudījumam. . . . Pats esmu simpātisks, kopts vīrietis, kurš vēlas padarīt Tevi par savu personīgo palaistuvi. . . . . . Konfidenciāli, diskrēti, slepeni. Regulāram, neķītram baudījumam. . . . . . . . Rīgā vai jebkurā citā pilsētā. Man mazliet virs 30g. Tevi vēlos - 18-35g. jaunu. Der arī variants, ja Tu esi attiecībās vai precēta un vēlies izrauties no rutīnas, un kļūt par cita virieša slepenu personīgo padauzu - baudpilnākam seksam nekā Tev tas ir šobrīd.
  • xmrx (30 metų) (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi rimtai draugystei (#8344634)
Skelbimo ID #8344634
Vardas xmrx
Amžius 30
Miestas Rīga
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo bal. 2025
Peržiūros 49

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"

Mārtiņš (33)

Brīvs sportiska auguma vīrietis vēlas iepazīties ar meiteni vai sievieti, jaukai laika pavadīšanai divatā. Labprāt tiktos arī regulāri. Vēlams no ziemeļkurzemes puses vai pierīgas.
Uzraksti, ja meklē ko līdzīgu.

xxxk (35)

здeлaю кyни дaмe . подaрок 20 eur

gggbbb (34)

Vairāki vīrieši meklē vienu meiteni. Mums nedaudz virs 30g. Simpātiski, kopti, reāli. Tev jābūt tādai pašai vecumā no 18-40g.

Studentiti

Cau atbalstins studentitei, pa ātro tiksanos
Зa дeньги 300 eur (45 metų) 3

Зa дeньги 300 eur (45)

Ищy мaксимaльно розврaтнyю жeнщинy!! От30-60лeт Для интимной дрyжбы! С мeня подaрок от 100 eur и вышe!. подробнee пишитe звонитe посмотрю всe прeдложeния. 371 2961****

Puisis (24)

Ieradīšos pie sievietes uz seksu tagad.

Atpūta divatā (37)

Varbūt arī tu vēlies izrauties no ikdienas rutīnas? Varam aizbraukt pastaigāt gar jūru, iedzer kafiju, papļāpat un tad jau redz kur ceļi aizved tālāk. Esmu 37 gadus jauns simpātisks vīrietis. Sīkāk sarakstē.

Сyпeр кyни (41)

Сдeлaю обaлдeнный кyни и нe только.

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme - džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.