Meitenei 50e (46 metų)

50e vienkarsai meitenei par jauku tiksanos tagd, var ari parnaksnot pie manis, iedzert, paseksot. Ja velies, raksti ar bildem un tiekamies.
  • Meitenei 50e (46 metų) (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi rimtai draugystei (#8498991)
  • Locked image
Norint peržiūrėti visas autoriaus nuotraukas

1. Išsiųskite SMS su tekstu PUHF8498991 į numerį 1881

Paslaugos kaina: 1 € (Vienkartinis mokėjimas)

2. Įveskite gautą kodą
Skelbimo ID #8498991
Vardas Meitenei 50e
Amžius 46
Miestas Rīga, Čiekurkalns
E-mail het***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo liep. 2025
Peržiūros 25

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų seksui"
liep. 2025

Bonus

Meklēju meiteni priekš tikšanām šovasar mierīgā atmosfērā. Tu- līdz 25, slaida auguma, ar labu attieksmi. LV/RU/ENG Varu atbalstīt ar tik lielu bonusu cik vēlies. Es jauns, adekvāts, džeks, bez kaitīgiem ieradumiem, liekā svara, sportisks. Varu atsūtīt foto Ir sava vieta priekš tikšanām centrā, var arī neitrālā vietā vai auto vai dabā. Ja ir interese, gaidu atbildi uz quizmaxxing gmail com
liep. 2025

Jaunāku mauku

Čau . Mekleju jaunāku meiteni 18+ kurai patīk vecāki vīrieši sexam . Es 36/188/85/18 . Mekleju nepieredzējuso meiteni kurai gribas Kko iemācīties vai paplašināt seksuālo dzīvi . Atvērts visam . Parastam sexam arī interese bet vairāk rupjam. Vieta ir Jūrmala bet varam tikties neparastas vietas vai pie dabas . Viss konfidenciāli . Prostitutes neinteresē . Привет . Ищу молодую девушку 18+ которой нравятся мужчины старше для секса . Я 36/188/85/18 . Ищу неопытную девушку которой хочется научиться чему-то или разнообразить свою сексуальную жизнь . Открыт для всего . Место есть в Юрмале но можем встречаться в необычных местах или на природе . Все конфиденциально . Проститутки не интересуют .
liep. 2025

Mekleju mīļāko (36)

Lv/Ru Čau . Mekleju sievieti sexam un mīļāko attiecībām . Vieta ir Slokā pa dienu reizi nedēļa . Vecums 18-45 . Es 36/187/85/18 . Konfidenciāli . Prostitutes neinteresē . Patīk kuni un rupjš sex . Mekleju patstāvīgu sievieti slepenām tikšanām vismaz reizi nedēļa . Kam interese varam labi pārvadit laiku arī uz vienu reizi bez iepazisanam .
liep. 2025

Vakars (30)

Dārgās un mīļotās sievietes, kuras sniez sex pakalpojumus par naudiņu vai ir kāda, kas varētu mani ielūgti sestdienās/svētdienās pie sevis ciemos, jo netieku darbadienās. . . ja tāda eksistē lūdzu uzrakstiet man uz epastu takezo2010.
liep. 2025

Jānis (35)

Satikšos ar meiteni , kura vēlas , lai viņai izlaiza kājstarpi , esmu ar auto, darīšu visu ko liksi.
liep. 2025

Andris (43)

Labs vakars vai ir kāda draiska sieviete? Ir šampanieša pudele un brendija 👍
liep. 2025

Aldis (35)

Labvakar meklēju sievieti, 28-45gadiem no piektdienas vakara lidz sesdienai , Vis konfidencuali un iepēja hotelī pavadīt laiku kopā, no manīm bonusins.
liep. 2025

Iļģuciems (32)

Labvakar. Ir kada kas uztaisīs minetu? No manis bonnus . Sīkāk epasta.
liep. 2025

MV (41)

Samaksašu 200 eiro meitenej vai sievietej par kunilingu. Ir auto un vieta. Esmu simpatisks kopts sportisks 41g virietis. Riga. Runaju Lv un Ru. Raksti. Piedavajums reals.