Кайф (41 metai)

Нравится удовлетворять и доводить до оргазмов. Поцелуи, ласки, пальчики, язычок ииии. Я спортивный и сексуальный мужчина.
  • Кайф (41 metai) (Nuotrauka!) susipažinti su moterimi seksui (#8240637)
Skelbimo ID #8240637
Vardas Кайф
Amžius 41
Miestas Rīga
E-mail mur***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 26 saus.
Peržiūros 70

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško moterų vestuvėms"

Ted (32)

Palaizīšu meitenei. 18+

Mārcis (29)

Čau meklēju maza auguma meiteni, ja lasi šo sludinājumu uzraksti🍑😉

Sugardaddy❤️😈 (39)

39 gadus vecs, garš, speeciigas miesasbūves, izturīgs gulamistabā;) , ar labu un palielu rīku;), darbos ieslīcis bet ar velmi patstāvīgam var arí slepenam piedzīvojumam ar tevi- jauku, atraisītu un gribošu meiteni. Esmu nodrošināts un tevi arī varu matreāli nodrošināt lai tev nekā netrúktu.

Aleksandrs (33)

Pieklājīgs, kopts, brīvs vīrietis meklē sievieti nopietnām attiecībām. Vecuma ierobežojuma nav.
PornoMīlis (37 metų) 3

PornoMīlis (37)

Sveiciens visām palaidnēm, kuras garlaicības māktas ienāca šajā portālā! Vēlos iepazīties ar draisku un atraisītu meiteni, kura nekautrējās no tā, ka patīk skatīties pornofilmas un spēlēties ar mantiņām! Iesākumā draiskai sarunai, bet abpusējas vēlmes rezultātā, varam arī turpināt reālu draudzību (esmu brīvs un neapgredzenots ;) )
CumFest (35 metų) 4

CumFest (35)

Mīļās, draiskās meitenes- pastāstat kur jums visvairāk patīk izjust karstas sēklas izvirdumu?

Nikola

Познакомлюсь с женщиной из Резекне , для встречь

Damu60+++ (50)

Gribu atrast gribosiu sievieti kretni pec-60++. . pastavigam intim atiecibam. busu jums labam draugam. Esmu brivs, kopts, dzivoju viens, ir masina. Nekautrejes , drosi atraksti, jo vecak jo labak. Modeli ne mekleju. Vari but ari no laukos. . gaidu vestuli! Lv. +Ru.

Oleg (45)

Sveiki. Piedavaju mums iepazities ar jusu noteikumiem. Esmu brivs, parasts cilveks.