vippuika (39 metų)

Vaj ir vēl kāds brīvs vīrietis kas alkst meklē vēlas attiecības kopdzīvi kam nopietni ir kopīgas intereses fetišs perversības melni plati box šorti sasvidusi netiri netiriba botes. kas pīpē iedzer kam nepatik pedantiski un ka sievietes sīkāk sarakstē
  • vippuika (39 metų) (Nuotrauka!) susipažinti su vyru  (#8684102)
Latvia, Talsi
Neprisijungęs
Žinutė Sekti
Skelbimo ID #8684102
Vardas vippuika
Amžius 39
Miestas Rīga
Telefono numeris +3712895**** Sužinoti numerį
E-mail egl***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 29 lapkr.
Peržiūros 31

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško vyrų"
29 lapkr.

Dzēsts lietotajs (50)

Kurs pasīvs grib paskatīties jaukas filmas un padarboties kopā ar aktīvu pa gultu?
29 lapkr.

Marks (19)

Sveiki, es 19/185/72/20cm adekvats, sportiskas miesas buves, piedavaju satikties Bonuss no tevis Raksti telegram marksholoo
29 lapkr.

Aivars (33)

Kas tagad var atbraukt uz pirti pie manis? Es tikai aktīvs!
29 lapkr.

Labi (26)

Kalniņa labi kaut kas notiek? Ir vērts doties? Es 26 gadi uni pas.
29 lapkr.

delins (27)

Gribu tēva locekli mutē! Gribu tādu kurš nebaidās no izvirtībām un darītu gandrīz visu ko dēliņš vēlas "seksā"! Es jauns simpātisks ar vietu! gaidu!
29 lapkr.

Без опыта (50)

Хочу попробовать как пассив я без опыта
29 lapkr.

Bi (39)

Esmu zem baltā. . . skatos porno uzvilcis resnās sievas zeķbikses un ostu viņas netīrās biksītes.
29 lapkr.

raivis (20)

hey varbut kads grib satikties savaa auto bez garam sarakstem es uni tornakalns labak rakstat telegram timelife70
29 lapkr.

Dainis

Sveiki. Gribētos iepazīties ar precētu vai brīvu virieti no 30 līdz 45 gadiem ar koptu un simpātisku vīrieti orolom seksiņam vai arī varam kopā masturbēt. Vieta būtu man. Patīk man vīrietis nedaudz ar spailvainām krūtīm. Būtu forši ja esi ar auto Un varētu šatad satikties. Viss slepeni un viss stingri starp mums abiem. Visu varam sarunāt sīkāk.