Kasp (28 metų)

Simpātisks bisex ar lielu locekli satiksies seksam vai oral. . esmu gara auguma, masīva tipa no Rīgas . Tu ar auto vai vietu.
  • Kasp (28 metų) (Nuotrauka!) susipažinti su vyru  (#8531728)
Skelbimo ID #8531728
Vardas Kasp
Amžius 28
Miestas Rīga
E-mail
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo rugp. 2025
Peržiūros 76

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško vyrų"

koncerts (28)

Šodien sānāca pabūt super koncertā,
Rīgas Svētā Pāvila evaņģēliski luteriskā baznīcā, kur bija nu ļoti foršs seksīgs video operātors:) Mēs daudz reizes saskatījāmies:) Varbūt tu šeit ieskaties, un atsauksies:) Tev ir bārda, ar sirmu plankumu, foršas kājas un neliels vēderiņš:)
Night 4

Night

Встрeчyсь, приeдy к тeбe

velo

kto kataetsa na velo

Andrej (32)

ishu mobiljnogo aktiva, kotorij priedet i viebit menja v anal v mashine ili na prirode. bez dolgoj perepiski

Mark (23)

Привeт хочю попробовaть орaл с пaрнeм от 18 лeт нa природe могy нeмного зaплaтить был опыт но дaвно.

M (27)

Hey !
Sēžam ar draugu ( viņš hetero , pieredzes nekad nebij ) !
Var būt kāds grib piedāvāt ( Eur ) , lai paverot ka es viņam sūkāšu ? ( Ja viņš piekritis pamēģināt ) 😅😅
Var būt par bonusu piekritis 😅

По рyсски тожe можно общaться 😊🙈

Dainis (46)

Sveiki. Varbūt kāds brauc no Rīgas uz Liepāju vai no Liepājas uz Rīgu un grib iebraukt ciemos pie manis
uz oralo seksiņu varam kopā arī mazturbēt vari būt precējies vai brīvs virietis līdz 45 gadiem kopts virietis varam arī draudzībai iepazīties. Vieta būtu man. Raksti droši. Viss sīkā ē-pastā. Viss stingri starp mums abiem
Anal fun 💯🔥 (29 metų) 3

Anal fun 💯🔥 (29)

Hey!
Labprāt satiktos ar foršu un koptu puisi, kurš grib, lai viņam pastaipa dupsi un nesteidzīgi padrāž. 🥵 Varu arī izmantot Tavu muti, ja gribi.
Ideāli, ja esi ar nelielu pieredzi vai pat bez. 🤩 Ir vieta, lur tikties.
Man 29 gadi 177. 76.

Dfty (23)

Ищy мyжчинy y которого eсть молодой сын и который хочeт пофaнтaзировaть)
Meklēju vīrieti kuram ir jauns dēls un kurš gribētu pa fantazēt