Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo 4 rugp.
Peržiūros 30

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško vyrų"
4 rugp.

Вован

Сделаю минет, по желанию дам свой, нестесняемся звоним договариваемся. Т, два. , шесть, три, девять, шесть, один, шесть, восемь.
4 rugp.

puisis

Tagad, šodien! Uzaicinasu pie sevis vai atbrauksu ciemos pie jauka aktiva sexam, es kopts pas 38/174/74/18. Oral, anal, butu jauki, ja kaut kas butu labsajutai. . Patik kartigs daziens gan mute gan dupsi. . . .
4 rugp.

Oral (36)

Gribu smuku pimpi mute, vieta tava!
4 rugp.

S (40)

В пардаугаве есть кто хочет пригласить к себе би актива
4 rugp.

Fun (36)

Esmu hetero džeks ar lielu locekli, bet ir vēlme pamēģināt kā ir kad sūkā džeks un kādas sajūtas ir drāzt dupsī džeku. Pats esmu pagara auguma, bet salīdzinoši tievs tāpēc izskatos jaunāks. Meklēju sportiska tipa džeku līdz savam vecumam bez alus vēdera ar koptu, gludu dupsi. Ja Tev ir labs loceklis varbūt arī pamasēšu tavu locekli, bet nesolu
4 rugp.

nogribejies (33)

esmu nogribejies 2708s0s825
4 rugp.

Peters (29)

Dažreiz gribās iedot savu daiktu kādam paspēlēties, vnk novilkt bikses un ļauties. Ja tev patīk apmierināt, ziņo!
4 rugp.

Gribu (41)

Gribu tagad lai papis, mutē, dupsī Esmu mobils un pieejams tagad!
4 rugp.

Vidzeme (23)

Ir kāds aktīvs for fun? Vidzeme. Lv ru eng