Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Šiandien 0:04
Peržiūros 115

Kitas skelbimas yra kategorijoje "Vyrai ieško vyrų"
0:02

lala

dva aktiva i transvestit vozdelejut rozdensvenskoj vstreci vipivaem zdem uni
Fantasy🔥 5
0:01

Fantasy🔥

Piedāvāju tikšanos pret bonusu man! Viegls Bdsm iesācējiem, massage, company for a drink and more. . . Laika pavadīšana arī uz nakti. . . . Bildes manas! Atbildu saņemot tavu bildi un vēlmes! Viss protams privāti!!! Raksti droši e-pastā vai telegram @Meorkinky Uz tikšanos!!!
Raivo694 (36 metų) 2
Vakar 23:55

Raivo694 (36)

Esmu kopts un sportisks vīrietis. Man ir 35. Auguma 178 un 84. Gribu lai man veic orālo vai masāžu man, bet par to vēlos 50 eiro. Bet ja gribi lai tev ielieku dibenā tad 80. Esmu aktīvs vīrietis! Vietas nav! Raksti un sarunājam visu! Ir arī telegrams naktscilveks09
Vakar 23:48

Puisis (31)

Labvakar. Es 31 171 62 14 pasīvs un no Rīgas, meklēju aktivu. Ja tev ir vēlme un labs noskaņojums un vēl auto dod ziņu. un protams €€ bonusiņš no tevis bet no manīm minets un anal. Tagad, bez garām sarakstēm. Raksti vēlmes, parametrus un bonusiņa apmēru un tiekamies. .
Alexis (29 metų) 5
Vakar 23:43

Atokiai: 6:34Alexis (29)

Ищу постоянного адекватного партнёра(актива/уни) желательно с местом(Пардаугава). Партнёр интересует только исключительно с большим членом(18+см) Не готовы кидать фото, просто не пишите. Кто пишет на подобии - "Привет, как дела/Как сам/Что делаешь" сразу отправляетесь в ЧС. Открыт к практически любым желаниям, кроме кроссдрессинга/коммерции. Сам 29-190-90-17 пасс, без какого-либо опыта(кроме дилдо/анальной пробки), не спортивный. Самого интересует Facefuck/deepthroat, имеется большое желание выйти в тройничёк(double penetration/spitroast). Кому не интересно, то что мне - НЕ БЕСПОКОЙТЕ!
Vakar 23:39

Prisijungęs: 10:12Oralais (51)

Kam nosukat, es 51 194 99 18, vieta ir Lubanas iela 56
Vakar 23:37

edgars (20)

hey varbut kads grib satikties savaa auto bez garam sarakstem es uni tornakalns labak rakstat telegram timelife70
Vakar 23:36

Port (42)

Pakļaušanai meklēju apakšējo- vergu, pidaru pastāvīgām tikšanām. Tavs pienākums būt pateicīgam, ka tev pievērš uzmanību. Esi līdz 50. gadiem bi/gay, vidējas miesas vai slaids. Meils vien ar parametriem nonāks miskastē. Raksti par sevi, savu pieredzi un fetišiem. Un kāpēc gribi to. Sludinājums reāls un meklēju reālu subb. Var krieviski
NY (28 metų) 2
Vakar 23:31

NY (28)

Nobriedis džeks, sekss drauga meklējumos. Man smuks 17 cm daikts. Ja velies regulāri ņemt aiz vaiga dod zinu, ja pašam smuks daikts es arī ņemu aiz vaiga, varam ko sarunāt. Forši būtu atrast pastāvīgu sekss draugu