temper (34 metai)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme – džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.
  • temper (34 metai) (Nuotrauka!) ieškote BDSM (#8741294)
Skelbimo ID #8741294
Vardas temper
Amžius 34
Miestas Rīga
E-mail tem***@inbox.lv Sužinoti e-mailą
Rašyti atsakymą

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Gauti VIP statusą
Gauti Diamond statusą
Pridėjo Šiandien 10:05
Peržiūros 6

Kitas skelbimas yra kategorijoje "BDSM"
10:03

DIVI (32)

2 simpātiski, sakarīgi vīrieši izmīlēs simpātisku un baudkāru sievieti. Mums starp 30 un 40g, , Tev - no 18-47g. ! Esam no Kurzemes, taču nav problēmu arī visu saorganizēt Rīgā vai kur citur. Mums jau ir neliela pieredze šāda veida izdarībās. Konfidencialitāti un diskrētumu garantējam.
9:54

D (29)

Мне 29 лет, 177 70 кг, хочу познакомиться с парой, нравиться Куни и хотел бы вам отдаться, быть вашей игрушкой, жду предложения Опыта подобного нету но готов вам подчиняться и ублажать
9:44

Maigi Bargi (52)

Zvani un norunasim tikšanos. Mums patīk rotaļāties ar vīrieti, pacelt viņa locekli, nosiet pautus, likt laizīt, ja vēlies arī sūkāt, viegli iepērt, noskatīties kā mēs nodarbojamies ar seksu, seksa laikā laizīt, kā arī izlaizīt pēc mana vīra, un, ja būsi paklausīgs varēsi beigt Kundzē, ar prezervatīvu protams. Varam tevi iegūt anāli ar straponu vai vīrs ar locekli. Neesam profesionāļi, bet reāls precēts pāris jau ilgus gadus un es kā sieviete šādas rotaļās reāli beidzu. Es 52, 185, 95 un C, Vīrs 58, 185, 90 un 18 cm. Par tikšanos vēlamies 100 EUR, vieta pie mums. . . Mūsu tel. Nr. 29#20#65#44. SOCIĀLOS TĪKLOS un WHATSAPP NEKOMUNICĒJAM Rīga
9:34

apaksejais (53)

Virietis (apaxejais/vergs) , 53, 183, 87 patikams, adekvats, paklavigs velas atrast sev domubiedreni , partneri sievieti (apaksejo/verdzeni), kurai patik BDSM, un kurai butu velme kopā kalpot Augsejiem (Kungam vai Kundzei).
9:32

bdsm (33)

mekleju kadu kas velas mani izmantot prieks BDSM man pienemams gandriz viss2708s0s825
9:19

Pavizināšu sievieti

Pavizināšu ar auto sievieti. Pārējo pie sarakstes.
9:18

Prisijungęs: 14:47@OnlyBoy37 (38)

Vai ir kāda brīva un griboša sieviete? Varbūt pat kāda perversa?
8:53

Властную девушку (33)

Я - успешный парень, стройный, высокий и очень испорченный своим развратным сексуальным влечением и богатой сексуальной фантазией. Если вдруг, тут найдётся Властная Богиня, с пышными формами, которая желает долгосрочных отношений с безприкословенным исполнением всех её сексуальных прихотей и фантазий, боготворения её ухоженного тела и заботы о её удовольствии, то Я - молодой, страстный угодник, буду рад знакомству по обоюдной симпатии, исключительно с одной женщиной и на долгой перспективе, ради в первую очередь её удовольствия.
8:02

Juris (60)

Vajadzīgs pēriens pa kailu dibenu.