PUH.lv » Women seeking man for serious relationship » Jānis

Added: 14 Apr. | Views: 98 | Ad ID: #5197680

Jānis (28 years)

Esmu sportisks izskatīgs puisis ar labu humora izjūtu un instrumentu. Aicinu tevi uz randiņu vai kam citam. Varu būt sponsors, vai varam vienkārši satikties. Bet dāvaniņa no mans garantēta. Man ir 28 gadi, 174 garš ar atlētisku augumu, bilde var redzēt. Bilde ir mana un īstā, uzraksti.
  • Jānis (28 years) (Photo!) gets acquainted with a man for serious relations (Ad #5197680)
Name Jānis
Age 28
E-mail jan***@inbox.lv Show e-mail
City lv Jēkabpils
Added 14 Apr.
Ad ID #5197680
Views 98
Bring your ad to the top
Highlight with color

Get VIP status

Get Diamond status

Post reply


Register Submit new ad
TOP

❤️Feet (27)

Meklēju meiteni, kurai patīk vai kura gribētu pamēģināt foot fetish. Mīlu sniegt meitenei baudu ar īpašu kāju masāžu, kas iekļauj sevī patīkamus pieskārienus, pēdu bučošanu un laizīšanu. Ja ieinteresēja – uzraksti, apspriedīsim visu sīkāk, ir arī citas intereses. Es jauns, brīvs, patīkams, simpātisks, adekvāts puisis – ar mašīnu un vietu, kur tikties. Par tikšanos labprāt varētu pateikties materiāli ($$$), esmu ieinteresēts arī tikties regulāri vai izveidot attiecības. LV/ RU Ищу девушку, которая любит или хотела бы попробовать foot fetish. Люблю доставлять девушке удовольствие особенным массажем ног, который включает в себя приятные прикосновения, поцелуи и вылизывание ножек. Если заинтересовало – напиши, обсудим все подробнее, есть и другие интересы. Я молодой, свободный, приятный, симпатичный, адекватный парень – с машиной и местом для встреч. За встречу могу отблагодарить материально ($$$), заинтересован также в регулярных встречах и отношениях. RU/ LV
Reply...
29 Apr.

Personal dating ads


Warning!

This website contains sexually explicit erotic content that includes visual images of hot, good looking adults engaging in wild, hardcore sex acts at amateur orgy parties. You must be at least 18 years of age or older to enter this amateur orgy website, and you must be voluntarily choosing to view and access images on PUH.lv. Be aware that some community standards prohibit the viewing of sexually explicit material, no matter your age.

ENTER! I agree to all of the following statements