PUH.lv » Men seeking men » Msg

Added: 5 Jan. | Views: 152 | Ad ID: #4977025

Msg (26 years)

Čau!
Te ir vairāki cilvēki, kuri piedāvā masāžas pakalpojumu. Ir kādas atsauksmes par kādu no masieriem? Varbūt Tu pats piedāvā masāžu un vari to uztaisīt? Uzraksti. Noteikti atlīdzināšu par Tavu darbu un laiku. Interesē relaksējoša masāža. Man ir 26 gadi 176/ 70, varu uzaicināt pie sevis vai atbraukt uz tavu vietu. Interesē viss diskrēti un konfidenciāli.
  • Msg (26 years) (Photo!) gets acquainted with a man (Ad #4977025)
Name Msg
Age 26
E-mail tik***@inbox.lv Show e-mail
City lv Rīga
Added 5 Jan.
Ad ID #4977025
Views 152
Bring your ad to the top
Highlight with color

Get VIP status

Get Diamond status

Post reply
Confirm that you are not a robot. If the confirmation form does not appear, please contact the administration.

Register Submit new ad
TOP

Foot worship (27)

Dievinu taisīt meitenei kāju (pēdu) masāžu ar rokām un mēli. Meklēju jaunu meiteni, kurai tas patīk un kura gribētu gūt neaizmirstamas sajūtas. Par tikšanos labi atlīdzināšu, tikties varam arī bez jebkāda intīma. Esmu simpātisks, inteliģents jauns puisis ar vietu un auto. Ja ieinteresēja - uzraksti, sarunāsim visas detaļas.
Reply...
Today 10:18

Personal dating ads


Warning!

This website contains sexually explicit erotic content that includes visual images of hot, good looking adults engaging in wild, hardcore sex acts at amateur orgy parties. You must be at least 18 years of age or older to enter this amateur orgy website, and you must be voluntarily choosing to view and access images on PUH.lv. Be aware that some community standards prohibit the viewing of sexually explicit material, no matter your age.

ENTER! I agree to all of the following statements