Mekleju milf (30 years)

Lv/RU Labdien . Meklēju jaunu sexigu milfu vai jaunu vientuļu mammu no Jūrmalas kura garlaikojas un kurai gribas labu mīļāko sexam no rīta vai pa dienu kamēr bērns bērnudārza vai guļ . Es 30/188/85/18 patīk ilgi laizit līdz vairākiem orgāsmiem un rupji drazt . Prostitūtes neinteresē . Meklēju patstāvīgu mīļāko ar vietu , auto man ir vari būt precēta . Viss konfidenciali .
Добрый день . Ищу молодую сексуальную милфу или одинокую молодую маму из Юрмалы , которой скучно по утрам или днем и хочется секса пока ребенок в садике или спит . Я 30/188/85/18 люблю долго лизать до множественных оргазмов и жёстко трахать . Проститутки не интересуют . Ищу постоянную любовницу с местом , авто есть можешь быть замужем . Все конфиденциально .
Ad ID #8226564
Name Mekleju milf
Age 30
City Jūrmala
E-mail mil***@inbox.lv Get e-mail
Reply to Advertisement

Captcha
Bring your ad to the top
Highlight with color
Get VIP status
Get Diamond status
Added 13 Jan.
Views 60

Next ads in category "BDSM"

Dr. Dominus (39)

Dāmai trūkst asu izjūtu, garlaicīgi, nav baudījusi apakšējās lomu tematiskās izklaidēs? Psiholoģiski izsmalcinātas sadomazo izklaides kārtīgām, labi audzinātām sievietēm. Labākais Bargais Kungs. Tikai sievietei, ne jaunākai par 18 un ne vecākai par 42. Par sevi pārliecināts, ar harizmu apveltīts Bargais Kungs dod iespēju sievietei iepazīties ar plašu tematisko izklaižu spektru. Atbilde tikai izvērstām vēstulēm, jāuzraksta par sevi, savām vēlmēm, nosacījumiem, kompleksiem, motivāciju, godīgi jānorāda savi antropoloģiskie parametri. Labas manieres, augsta morālo vērtību skala un tikumība apsveicamas. Minimālās prasības pret potenciālo apakšējo - jābūt labā fiziskā formā, svaigi depilētai, pēc manikīra, pedikīra un friziera apmeklējuma, jāierodas. ar pasākuma makijāžu un balles kleitā tērptai. Patīk izsmalcināta atpūta, sesijas pēc noskaņojuma - ar uzsvaru uz fiziskām, psiholoģiskām vai ezotēriskām sajūtām. Nervu sistēma stabila, ar fizisko veselību viss kārtībā. Diskrētums un cieņa pret apakšējās pamatvērtībām mans princips. Fiziski saudzīga attieksme, ja ir objektīvi apstākļi. Izklaides specifiskas, ārpus izklaidēm neatbalstu rupjību, banalitāti, intelekta trūkumu un uzviktu, nekomfortablu atmosfēru fonā. Jūsu sadzīviskās vai cita veida problēmas ne mazākā mērā neinteresē, meklēju jauku, jautru rotaļu biedreni tematiskām izklaidēm. Veiksmīgu dienu!
Bi cuckold pārim 7

Bi cuckold pārim

Vēlos iepazīties pāri kur sieva pazemo un drāž vīru ar strapon. Esmu rupjš, izvirtīgs, bi akt vīrietis.
Meklēju kundzi 9

Meklēju kundzi

Vīrietis meklē 1-3 sievietes (kundzes) kuras varētu man uzčurāt kuni taisīšanas laikā. Tātad laizu tev/jums čožiņu un tu/jūs sakāt man čurāt virsū. Un es turpinu laizīt. Izlaizīšu visu tīru kad būsi/būsiet beigusi čurāt.

vv sm (37)

Meklēju apakšējo vīrieti, kurš vēlas tikt sasiets, nopērts un seksuāli izmantots regulāri neitrālā teritorijā. Raksti uzreiz ar parametriem un cik esi pieredzējis šajā jomā, uz ko gatavs nebūtu. 37 185 87 19 Bez komercijas Можно по-русски

Sex Kuci seksam (39)

Virietis piedava atlidzibu 300€ meitenei but seksa Kuces loma; orali un anali drazta un paklauta. .
Peramais (30 years) 2

Peramais (30)

Gribu, lai man novelk biksītes un kārtīgi noper ar siksnu, žagariem utt. Vietas nav.

Угощу девушку

Молодой мужчина без вредных превычек ищет девушку для периодических встреч. При взаимной симпатии. Интим не предлагаю. Все по ситуации и желанию. Мне 34 лет, рост 178, 75 кг. Девушка ищу постарше. Возможна оплата встреч.

Pāris (51)

Pāris meklē Kundzi vai pāri

Sex Kuci seksam

Virietis piedava atlidzibu 300€ meitenei but seksa Kuces loma; orali un anali drazta un paklauta. .