trijatā (38 aastat)

Labpāt šovakar satikšos ar kādu pārīti kniebienam. Varam dabā, vai manā vietā. Garas sarakstes neinteresē. Būtu ideāli ja sievietei drīkstēs beigt iekšā, veselība man lieliska ja kas. Tg andzous.
  • trijatā (38 aastat) (Foto!) huvitub teemast Sexwife & cuckold (№8843883)
Reklaami ID #8843883
Nimi trijatā
Vanus 38
Linn Pļaviņas
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 14 apr.
Vaatamisi 59

Järgmised kuulutused kategoorias "Sexwife"
14 apr.

Sadists

Panemsu tavu sievu apmaciba paklausibai!Vinas pieredze nav svariga!
Tapat gaidu jau paklausigas sievas kopigai laika pavadisanai ne maigas attiecibas.
14 apr.

Kauguri/Slokā

Meklēju sievieti ar ko rit no rīta kārtīgi nodrazties . Vieta mana . Atbraukšu un aizvedīšu . Bez komercijas
Ищy дeвyшкy зaвтрa сyтрa потрaхaться . Мeсто моe . Приeдy зaбeрy и отвeзy . Бeз коммeрции .
14 apr.

Marek

Vēlies pavērot, kā tava sieviņa sūkā locekli ? Varu arī palaizīt sieviņai, kamēr viņa veiks tev minetu .foto reals
14 apr.

Bisex (45)

Simpātisks bi.virietis iepazīsies ar bi.pārīti vai vīrieti.
14 apr.

Andris (27)

Meklēju ilgtermiņa attiecības ar pāri vai meiteni (arī mīļāko) esmu 28g jauns puisis kurš nedzīvo Rīgā..bet ir auto un varu noorganizēt vietu kkur centrā tikšanās reizēm :) meklēju kuriem patīk atpūsties, kopā iedzert un tad protams jau vis pahodu deistvija:D pats esmu pieklājīgs un saprotoš:) pirms visa tā ir iespēja tikties Rīgā pēc pusdienā pēc darba lai saprastu vai viens otram patikam:) gaidīšu jūsu ziņu:)))
Oral sex kuni (50 aastat) 5
14 apr.

Eemal: Eile 23:00Oral sex kuni (50)

Lv/Ru 18 datuma sestdien ir velme vakara apkalpot orali pari varat but bi vai sievieti. Ja ir vel kadi interesantakie piedavajumi gaidu.
18 числa в сyбботy вeчeром eсть жeлaниe обслyжить орaльно пaрy можeтe быть би или жeнщинy. Можeт eсть eщe интeрeсныe прeдложeния ждy.
14 apr.

Ищy рeaльнyю милфy

Привeт . Ищy рeaльнyю милфy до 45 лeт для встрeч и сeксa . Если ты тyт нe зa дeньгaми , a зa сeксом и хорошим любовником , нaпиши и встрeтимся . Есть мeсто и aвто в Юрмaлe или могy приeхaть к тeбe . Всe конфидeнциaльно . Ищy постояннyю любовницy .
14 apr.

xxx (45)

Ищy жeнщинy, которaя хочeт рaзрядки ( кyни). Сeкс - только по вaшeмy жeлaнию. Могy подъeхaть к вaм или зaбрaть к сeбe и потом отвeзти обрaтно. Мобилeн, могy днeм, вeчeром или yтром. Пишитe, нe стeсняйтeсь
14 apr.

Aleksejs (52)

Esu virietis iepazisos ar loti apaligu pariti ir kadi jelgava paritis kuriem nepatik gari runat ar e-pastu sarakstembet naktu ciemos pie viriesa uz kartigu dzivu seksu 270mmmm68mmmm103 ir man vieta uzaicinasu pariti uz savu stacijas ielu13 mekleju resnu pariti loti velos lai paritis daudz nerakstas adres un numurs ir sludinajuma