Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 13 jaan.
Vaatamisi 53

Järgmised kuulutused kategoorias "Keegi otsib midagi muud"
13 jaan.

Andris (27)

Hey vai Salaspilī ir kāda meitene? 28. 170 70 damas meklējumos :) esmu ar auto. . meitenes uzraxtat cik vēlaties par minetu manā mašīnā:)) mašīnā silts
13 jaan.

bdsm

provozu bdsm sessii i rolevije igri dlja pokornih rabov-mazohistov
13 jaan.

Liepāja (33)

Liepājā simpātiska un seksīga sieviete piedāvā vīrietim patīkamas tikšanās, sekss, minets, ķermeņa masāžiņa, 30 eu 1 beigšana, 40 eu stunda, pa dienu, pie manis dzīvoklī centrā, sūtīt īsziņu lai sarunātu
13 jaan.

Intars (35)

Meklēju jaunu meiteni , patstāvīgam attiecibam .
12 jaan.

kunis (38)

Varbūt kādai meitenei neguļas? Labprāt atbraukšu un uzraisīšu kunīti)
12 jaan.

Mantas (40)

Labvakar, meklēju sev maniņdraudzeni (meiteni) , kurai patīk mantiņas, labprāt regulāri, pret manu bonusu veiktu spēles uz tevi.
12 jaan.

Dāvis (30)

Ir kāda sieviete vai pāris kas vēlētos tagad satikties. Esmu ar auto. Simpātisks džeks 30 g. Slaids. Sen nav bijis. Esmu nogribējies. Varu €. Labi būtu ja esi droša par sevi un var bez gumijas. Jo besij😅 rakstiet. Vienalga no kurienes esmu mobīls.
12 jaan.

Tagad

Bonuss tagad par ātru minetu manā auto
12 jaan.

Tagad

Meklēju sievieti vai meiteni, kura tagad grib tikties ar koptu, foršu vīrieti, esmu mobīls. Rīga un apkārtne