МЖ+М (50 aastat)

Сeмeйнaя пaрa МЖ, примeт приглaшeниe от aдeквaтного би мyжчины из Лaтгaлии. Встрeчa в сyбботy, 21 мaртa. Если вы нe можeтe, то нe нaдо писaть просто тaк. Если вы нe готовы оргaнизовaть yдобноe, комфортноe мeсто, нe нe трaтьтe ни своё, ни нaшe врeмя. Всeм остaльным бyдeм рaды отвeтить и договорится. Плaн тaкой в сyбботy встрeчaeмся нa кофe и eсли eсть симпaтия вeчeром yжe для сeксa.
  • МЖ+М (50 aastat) (Foto!) saab tuttavaks paariga või kohtub paariga (№8808897)
Reklaami ID #8808897
Nimi МЖ+М
Vanus 50
Linn Daugavpils
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud Täna 11:14
Vaatamisi 74

Järgmised kuulutused kategoorias "Paarid"
9:54

Ar prieku (49)

Pakļāvīgs bi vīrietis ar prieku seksuāli apkalpos pāri gan orāli, gan varu atdoties jums abiem.
9:29

Ģimenes pāris aicina (52)

Ģimeness pāris uzaicina pie sevis vīrieti seksam trijatā. Vēlams cuckold scenarijs. No Tevis bonuss 100 eur. Esam Rīgā
2
9
2
0
6
5
4
4
9:20

sexot gribu (33)

Virietis velas sex ar kadu meiteni, sievieti, vai pari jusu vecumam un iskatam nav nozimes ludzu kada atsaucas 2708s0s825
9:02

Paris + S (30)

Pieredzējis pāris meklē biseksuālu meiteni patīkamām tikšanām.
8:49

Looking For (25)

Foršs pārītis (Puisis 36g, Meitene 25g, bi) meklē simpātisku, slaida vai normāla auguma meiteni 18-45g patīkamām izklaidēm intīmā gaisotnē.
Vēlams Rīgā vai pierīgā, taču varam izskatīt iespēju aizbraukt un tikties arī citviet.
8:47

Divi Plusss Divi (29)

Simpātisks pāris vēlas iepazīties ar citu simpātisku pāri kopīgām seksuālām izklaidēm.
Mēs esam:
V 35. g. normālas miesasbūves, 185 cm
S 26g, slaidas miesasbūves, 172 cm, bi.
Jūs vēlamies atbilstošus, vecumā no 18-45 g.
Konkrēti šādā tēmā esam iesācēji, tāpēc nekur nesteidzamies un uz variantiem - tagad un tūlīt - neparakstamies.
8:44

Bauda Pleasure (29)

Mīļāko pāris meklē papildus vīrieti baudījuma paplašināšanai. Lēnām un soli pa solim. Tas, ko sākumā piedāvājam ir handjob no meitenes, un ja viņa vēlēsies, tad būs arī minets no viņas abiem vienlaicīgi. Ar laiku varbūt kas vairāk.
Tev jābūt koptam, slaidas vai normālas miesasbūves, nesmēķētājam, vecumā no 18 līdz 50 gadiem.
Tā kā, cik noprotam, te ir diezgan daudz frīki, tad laba partnera atrašanai vispirms Tev jāsatiekas uz sarunu ar pāra vīrieti. Tikšanās laikā ir iespējama sazvanīšanās ar meiteni.
Epasta sarakstes laikā Tev ir jābūt gatavam atsūtīt savus foto. Visi varianti no sērijas "tiekamies un mani redzēsiet", tiks pilnībā ignorēti!
Mēs - V33, S25. Pievienotā bilde ir no interneta, taču meitenes augums ir ļoti līdzīgs šim.
Par priekšrocību tiks uzskatīti šādi elastīgi un tikšanos veicinoši faktori - auto pieejamība, vajadzības gadījumā spēja izbraukt ārpus Rīgas >100km, iespēja nodrošināt tikšanās vietu Rīgā vai tās tuvumā, ka arī iespēja pateikties meitenei ar nelielu bonusiņu
8:14

Andris (27)

Varbūt atradīsies jauns pāris kuri veletos šodien pa dienu tikties ar 28g jaunu puisi? Vēlams Rīgas rajona:)
7:47

kalp (35)

Vajadziga paklausiga kalpone. Sport koptam virietim.Нyжнa послyшнaя рaбыня спорт yхожeномy порню.бон