300 eur (41 aasta)

хорошие бары в Даугавпилсе. Гостиница, конфиденциально, во вторник. 300 евро. все, что вам нужно в даугавпилсе. мужчина там.
  • 300 eur (41 aasta) (Foto!) saab tuttavaks paariga või kohtub paariga (№8310990)
Reklaami ID #8310990
Nimi 300 eur
Vanus 41
Linn Tartu
E-posti aadress vee***@mail.ee Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 25 märts
Vaatamisi 78

Järgmised kuulutused kategoorias "Paarid"

Companion (35)

Meklēju sakarīgu kompanjonu, ar kuru kopīgi izmīlēt meitenes formātā 2v+1s. Līdzšinējais kompanjons ir devies uz ārzemēm un meklēju citu vietā. Meitenes, kuras to vēlas izbaudīt man ir vairākas un jau reāli pārbaudītas darbībā, un šobrīd galvenā problēma ir tieši sakarīga otrā vīrieša atrašana, jo diemžēl vairums, kas šeit apgrozās ir tālu no tā, ko vēlamies. Cerot tomēr kaut ko vērtīgu atrast, meklējumus turpinam un gaidam no tevis ziņu, ja tu atbilsti VISĀM sekojošām prasībām: 1. Vecums no 18-49 gadi, hetero. 2. Zini kā izskatās ķemme un gludeklis. 3. Nesmēķētājs. 4. Ar iespējām tikties gan brīvdienās, gan darbadienu vakaros. 5. Ar savu vietu Rīgā vai 100 km rādiusā ap to. 6. Bez bārdas, bez ūsām un ar matiem uz galvas. 7. Bez alusvēdera. 8. Tavam izskatam ir jābūt jo tuvāk žurnāla vākam, jo labāk. 9. Vēstulei jāpievieno bilde - nevis krāns, bet gan normāla, parasta bilde - ar labi saskatāmu seju. 10. Pirms īstā pasākuma vienu reizi ar mani jāsatiekas klātienē uz īsu sarunu, lai es pārliecinātos, ka esi reāls. Diemžēl ir bijusi saskarsme ar fantazētājiem vai vienkārši čakarētājiem, kas saka davai daram, bet kad jādara tad vienkārši pazūd. Ja atbilsti visiem 10 augstākminētajiem punktiem, tad gaidu vēstuli. Ja neatbilsti kaut vienam punktam, tad droši vari nemaz nerakstīt. Un visiem "gudriniekiem", kas neprot lasīt un uzskata, ka te ir iesaistītas maukas vai ka šis viss ir kaut kāda slēptā komercija, vēlos norādīt, ka kompanjonam būs pilnīgi brīva izvēle - tikties tikai ar tām meitenēm, kas to dara bez jebkādas finanšu iesaistes vai arī piekrist tikties arī ar tām, kas vēlas vismaz kaut simbolisku pateicību laba skaistumkopšanas salona apmeklējuma apmērā. Visas iesaistītās sievietes ir normālas, attiecībās esošas vai precētas sievietes, kuras grib izbaudīt ko savādāku ar vīriešiem kas viņas izprot. Sieviešu izskats - dažāds - gan mazliet, gan arī stipri virs vidējā. Ja vēlies tikai supermodeles, tad vari nemaz nerakstīt! Un vēl, par priekšrocību tiks uzskatīts tas, ja tev ir augstākā izglītība, kā arī iespēja vajadzības gadījumā atbraukt uz Kurzemes nostūriem, jo tajos šobrīd ir lielāka rosība. Ceram, ka atradīsim to, ko meklējam. . . . . . Un ja gadījumā šo tekstu izlasa arī kāda simpātiska meitene, kurai ir interese, par 2v+1s tēmu, tad droši dod ziņu!

Andrew (21)

Доброго времени, прекрасные пары, я молодой, симпатичный парень, мне 21, я весёлый, не скучный, достаточно умён, так что собеседник из меня тоже сносный) 175 рост, 85 вес, 15. Мне хотелось бы найти и встретиться с парой(Я мобилен, приеду куда-угодно) и хорошо провести вместе время! У меня есть большой опыт встречь с парами разных возрастов: от моих ровесников и намного старше в разных форматах. Не стесняйтесь и пишите на почту что бы вам хотелось реализовать! Я надеюсь что заинтересую вас.

Eemal: 3:37A0101 (45)

Мы пара 45 лет. Завтра вечером хотим отдохнуть с мужчиной или двумя. У кого есть серьёзное предложение пишите на почту или 2#4#8#0#9#9#8#6 только WhatsApp. Всё обсудим. Не коммерция.

sex

Varbūt kāds pāris, vēlas lai šādi sakopju, pēc Jūsu seksa. Varam regulāri un sākt jau šovakar. Es bi vīrietis.

SSVsex (42)

бисексуальная женщина встретит пару для секса. Biseksuala sieviete iepazisies ar pari seksam. Konfidenc.
Alex 4

Alex

Женатый мужчина, желает познакомиться с парой, хочу попробовать роль би мужчины. Нравится оральный секс хочу попробовать обслуживать орально как женщину так и мужчину. Можно на Ваших условиях.

Kuni Party (28)

Čau . Uzaicinašu divas jaunas sievietes kurām patīk kuni un gribas pamēģināt sex trijatā . Es 28/188/85/17. Patīk laizīt , varu darīt ko teiksiet . Vieta būs Jūrmala piektdien kam interesē rakstiet . Komercija neinteresē. Viss konfidenciali . Привет . Приглашу в гости двух молодых подружек которые любят куни и хотят попробовать секс втроём . Я 28/188/85/17 . Люблю лизать , могу делать что скажете . Место будет в Юрмале в пятницу . Кому интересно пишите пообщаемся . Коммерция не интересует . Все конфиденциально .

Para (39)

Simpaticnaja para, poznakomitsja s molodim, xudim parnem 18-20 let, dlja sexa. Starwe ne interesno.

Apakšējais pāris (50)

Apakšējais pāris vēlas tikties ar dominantu pāri