Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud aug. 2025
Vaatamisi 35

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Jan (30)

600 eur par tikšanos jaunai, simpātiskai un pakļāvīgai meitenei.

Puisis (30)

Labvakar meitenes un sievietes. Ja tev nepieciešams transports no punkta A uz B droši dod ziņu sadomāsim. Es 231 3017**** šobrīd ir auto.
Sievieti ar formām. 8

Sievieti ar formām.

Vēlos sievieti ar sievišķīgām formām.
Ļoti patīk sievietes ar formām kurām patīk sajust locekli dupsī. Līdz 50g.
Ļoti uzbudina precētas, nerātnas sievietes.
Komerciālistes neinteresē!

Jauki

Ir te kāda reāla arī sastopama ja ie arī kāda jauniņa būtu interese ko sadomāt ar ko aizliegtu atraksti nekautrējies !

Dairis (30)

Sveikas dārgas sievietes ! Esmu jauks patīkams vīrietis kurš labprāt sniegtu patīkamu ķermeņa masāžu koptai jaukai sievietei vecumam īsti nav nozīmes svarīgi ir lai esi komunikabla ! Piedāvāju samaksāt par manis sniegto masāžu ! Ja ir interese droši raksti ! Foto un vairāk info sniegšu ja velies un esi ieinteresēta !

Asistentei (30)

2500 mēnesī asistentei ikdienas lietās un ne tikai.

Sugardaddy❤️😈 (35)

jauks, 34 gadus vecs, 2m gars, speeciigas miesasbūves, izturīgs gulamistabā;) , ar labu un palielu rīku;), darbos ieslīcis bet ar velmi patstāvīgam var arī slepenam piedzīvojumam ar tevi- jauku, atraisītu un gribošu meiteni. Esmu nodrošināts un tevi arī varu matreāli nodrošināt lai tev nekā netrūktu.

Niks (46)

Meklēju tagad meiteni ar kuru forši pavadīt laiku. Atlidzinasu. 371 2047****

Šovakar (31)

Sveika, brīvs vīrietis meklē foršu Sievieti kura vēlas abpusēji labi pavadīt laiku , sekss. . . esmu gatavs atbalstīt tevi finansiāli 200EurEurEur ja vēlies. par pavadīto laiku. Uzraksti sarunāsim. Esmu kopts foršs vīrietis ir auto varu atbraukt ciemos.