Karumnieks (35 aastat)

Varbūt kāda sieviete gribētu satikties ar mani dzīvo viens pats un gribētu pēc seksu. Esmu 35 gadus vecs 1. 70 garš.
  • Karumnieks (35 aastat) (Foto!) saab tuttavaks naisega seksi eesmärgil (№8404826)
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
  • Locked image
Et näha kõiki autori fotosid

1. Saada SMS tekstiga PUHF8404826 numbrile 1881

Teenuse hind: 1 € (Ühekordne makse)

2. Sisestage saadud kood
Reklaami ID #8404826
Nimi Karumnieks
Vanus 35
Linn Tukums
Telefoninumber +3712248**** Näita numbrit
E-posti aadress ine***@gmail.com Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud mai 2025
Vaatamisi 49

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Armīns (36)

Sveiki, varbūt kāda sieviete jūtas vientuļi un vēlas vīrieti, vai arī vienkārši vēlas noņemt spriedzīti, varam ilgtermiņa tikšanos bez saistībām, raksti sarunāsim, esmu mobils, ir auto un arī vieta

Minets. (37)

Īsa tikšanās! Minets no Tevis! Bonuss no manis!

Šovakar (31)

Hey, labprāt satiktos šovakar ar kādu foršu Sievieti, abpuseji baudamam seksam, esmu simpātisks kopts. No Rīgas Bonusins€€€ arī iespējams uzraksti sarunāsim

Mark (21)

Привет! Познакомлю с девушкой на этот вечер. С меня бонус. Место есть. Детали обсудим при переписке

Artyrs (30)

Meklēju savu saulīti , meiteni draudzībai un tikšanos reizēm .

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.

Alexx (36)

Возможность подзаработать симпатичным, совершеннолетним девушкам. Связанныо с эротическими делаии, но не интим услуги. По электронной почте инфо более детально.

temper (34)

Ikdienā man ar sievietēm patīk līdzvērtīgas attiecības, respektēju un cienu viņas, taču seksā dodu prielšroku sievietes pakļaušanai un dominancei pār viņu. Ja ikdienā es sievietēm atveru durvis, palaižu viņas pa priekšu, pasniedzu viņām mēteli, pavadu laiku ar viņām saturīgās sarunās par dzīvi, attiecībām utt. tad seksā es sievietes mēdzu izrīkot un dominēt pār viņām - pakļaujot, pazemojot, paužot pār viņām varu (bez vardarbības). Tādēļ, ja esi gados jauna un simpātiska sieviete no 18-40g un Tev no vīrieša puses patīk šāda veida attieksme – džentelmeniskums ikdienā, taču gultā - raupjums, vara un dominance, tad gaidu no tevis ziņu! Man 34g, slaids, kopts, simpātisks vīrietis.

DIVI (32)

2 simpātiski, sakarīgi vīrieši izmīlēs simpātisku un baudkāru sievieti. Mums starp 30 un 40g, , Tev - no 18-37g. ! Esam no Kurzemes, taču nav problēmu arī visu saorganizēt Rīgā vai kur citur. Mums jau ir neliela pieredze šāda veida izdarībās. Konfidencialitāti un diskrētumu garantējam.