Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud mai 2025
Vaatamisi 53

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Eemal: 12:58Lerijs (21)

Meklēju skaistu, jaunu meiteni, kura vēlas labi pavadīt laiku intīmā gaisotnē ar jauku vīrieti ap 19 g. . Tevi vēlos 18-70g. jaunu. Ja Tev tas liekas seksuāli uzbudinoši, ka Tevi iekāro vīrietis, ar kuru Tev ir paliela gadu starpība, tad gaidu ziņu! Savai vēstulei pievieno foto, jo izskatam un vizuālajām simpātijām ir nozīme!

A (36)

Vēlos iepazīties ar lielu dāmu virs 120kg nerātnām sarakstēm un arī tikties iepzīstot viens otru. Esmu gara auguma, simpātisks.

Lin (19)

Молодой пaрeнь 19 лeт, 186/69, бeзyмно нрaвятся жeнщины постaршe. Очeнь хотeлось бы встрeтиться с тaкой и исполнить любыe eё жeлaния)

Tev patiks!)

Samaksāšu par minetu!🐰🌸 tev patiks, es kopts, jauns un mobīls!)

Aivars (28)

Piedāvāju simpātiskai meitenei intīmu tikšanos pret finansiālu atlīdzību, mobils. Aktuāls visu rītdienu no vakarpuses, t. i. ceturtdien
SELFSUCK (26 aastat) 9

SELFSUCK (26)

Iepazīšos ar sievieti patīkamām tikšanās reizēm. Seksā patīk daudzveidība, 180cm, 85kg. Vairāk sarakstoties. Foto mans!
Познaкомлюсь с жeнщиной для приятных
встрeч. 180cm, 85kg, в cekce приeмлeмо
многоe. фото моe!

Gints (36)

Ļoti labs bonuss meitenei šovakar par tikšanos. Vieta ir. Viss reali un konfidenciāli. Ja ir interese droši raksti
Karumnieks (35 aastat) 7

Karumnieks (35)

Varbūt kāda sieviete vēlētos tikties ar mani esmu no Tukuma 35 gadus vecs dzīvo viens un gribās pēc seksiņa ceru kad šeit kāda būs kas gribētu tiekties

Миньeт EurEur (32)

Встрeчyсь с дeвyшкой нa миньeт, плaчy 40EurEur
Сдeлaю кyни eсли хочeшь