Day Swingers (37 aastat)

Sveiki! Šodien vai rīt pa dienu mazā foršā kompānijā radusies doma sanākt, labprāt aicinām pievienoties. Pamatā šis uz foršiem pāriem un sievietēm mērķēts sludinājums.

Kopumā ir tā, ka tiek pamazām veidota neliela komūna un organizēti draiski un kaislīgi pasākumi darba dienās darba laikā sakarīgiem un seksuāliem cilvēkiem. Šobrīd esam neliels kodols, meklējam cilvēkus, kas pievienotos kodolam, jo ne vienmēr visi var un tā. Pamatā pāriem, bet meklējam un aicinām arī sievietes, izskatīsim arī vīriešus, bet tad noteikti jāatbilst augstiem standartiem (t. sk. vēlams būt precētiem). Jauka izklaide erotiskā gaisotnē 4-10 cilvēku kompānijā apartamentos vai viesnīcās Rīgas centrā. Laipni aicināti - gaidīsim ziņu no reāliem nācējiiem. Vispirms īsa klātienes tikšanās pie kafijas būtu vēlama.

Šis nav nekāds komercpasākums! Nekādas telegram grupas netiks veidotas! Saziņa latviešu valodā 😊
Reklaami ID #8429546
Nimi Day Swingers
Vanus 37
Linn Rīga
E-posti aadress par***@inbox.lv Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud mai 2025
Vaatamisi 17

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Gatis (39)

Čau !!! Gribas ko doršun jauku:) Gribas pupu pazīst vai te ir tāda sieviete kuraj tas patiktu un kura to izbauda😊 ar bonusinu no manīm e-pasts aktīvs. rakatat

Сучку (33)

Жестко трахну на своем столе, молодую послушную сучку. Вознаграждение 300 евро.

Peteris (48)

Kārojas loti man mīļi pamīlēties. Dievinu labu seksu un ļoti patik mīlēties dabīgi…. . izjust un izgaršot sievieti. Satiekamies tagad un par tikšanos bonuss no manis. Esmu kopts un patīkams vīrietis.

Sponsors (44)

Meklēju mīļāko. Vecuma no 18 līdz 40 gadiem koptu. Mēnesi varu palīdzēt līdz 2500 Varu nodrošināt Rīgā dzīvošanu ir tuks labiekārtots dzivokli. Atsaukties nopietnu sievieti kas tiešām kautko līdzīgu mekle.

Dan (32)

Хочу страстно ласкать твою грудь. Мять и массировать её руками, пальчиками теребить сосочки. Целовать и лизать их. Сосать и покусывать. . .

Andrejs (37)

Patīkams vīrietis vēlas izmilet šodien svešinieci. No manis patīkams finansiāls bonuss. Vietiņa ir. Ja interesē droši raksti

Fiksais (33)

50e par fikso. Esmu kopts, tīrs, kārtīgs, simpātisks.

Dima (39)

Привет!есть ли тут девушки готовые встретиться за бонус с моей стороны?пишите предложения, если конечно такие есть)))

BaldEagle (35)

Samaksāšu meitenei/sievietei par patstāvīgām tikšanās reizēm. Es inteliģents, bez putniem galvā, normālas miesasbūves. Raksti uz whatsapp un izrunāsim visu. divi 00 septiņi 64 septiņi 8