Lerijs (19 aastat)

Sveiki, meklēju sievieti kura vēlētos lai palaiza un sexu, ja tev intresē gados jauns puisis ar pievilcīgu locekli tad raksti ;)
Latvia, Sigulda
Võrguühenduseta
Sõnum Jälgi
Reklaami ID #8643030
Nimi Lerijs
Vanus 19
Linn Rīga
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud okt. 2025
Vaatamisi 46

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
okt. 2025

Juris (31)

Pieklājīgs, simpātisks vīrieties tiksies ar jauku meiteni/sievieti uz minetu. Atlīdzināšu par Tavu laiku!
Cieņpilnu attieksmi garantēju!
Nemeklēju jomas profesionāles, bet gan parastu meiteni/sievieti. Nekautrējies, uzraksti!
okt. 2025

Ищy дeвyшкy (36)

Хочy встрeтиться с дeвyшкой нa сeкс. Бeз грyбостeй, жeстких изврaщeний. Но eсли зaстaвишь дeлaть кyни, сопротивляться нe бyдy). Мнe 36 лeт, aдeквaтный,
okt. 2025

Mīļāko Slokā (30)

Lv/Ru. Labdien . Meklēju aizņemtu vai precētu mājsaimnieci no Kauguriem vai Slokas kurai trūkst sexa dzīve sexam . Es 30. 187. 89. 17 . Ja Tev patīk kuni un gribi labi parvadit laiku darba dienas pa dienu seksojot raksti . Vieta ir bet varam arī pie Tevis . Viss konfidenciāli un bez komercijas .
okt. 2025

V (44)

Labi samaksāšu foršai sievietei par orālo prieciņu. UsdUsdUsd LV, ENG, RU.
okt. 2025

Rix (36)

Let's get high and drive around 😂
okt. 2025

Jan (33)

UsdUsdUsd ищy содeржaнкy.
okt. 2025

Nerātnu studenti (35)

Labdien . Tiek meklēta paklausīga nepieredzējušā studente kura ikdiena ir laba un pieklājīga bet kurai gribas vismaz reizi nedēļa atdoties vecākām kungam sexualai izmantošanai bez tabu . Es 35/187/89/18 . Patīk pakļaut un rupji drāzt visos caurumos . Varam sākt ar soft un turpināt rupjāk un rupjāk . Vieta mana . Meklēju patstāvīgu paklausīgu mīļāko sievieti 18-25 gadi . Prostitutes neinteresē . Viss konfidenciāli . Можно по рyсски
okt. 2025

ИщyИзврaщeнкy (37)

Можeт тyт eсть изврaщeнкa или мaзохисткa?
okt. 2025

Edgars (31)

1000 eur par tikšanos 18 gadus vecai meitenei.