Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 1 veebr.
Vaatamisi 66

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Kautrigai (30)

Būšu skolotājs kautrīgai meitenei. Varu labi atlīdzināt

Foršs vakars (36)

Labvakar! Kā būtu ar jauku kopīgu šī vakara pavadīšanu? Varbūt ko piedāvā vai garlaikojies? Man 36, es foršs un kopts, labprāt šovakar tiktos. Ja nepieciešams, atlīdzināšu.

Šovakar 🔥💶 (36)

Čau! Es kopts, sportisks un nodrošināts, labprāt pavadītu laiku patīkamas meitenes/ sievietes kompānijā. Varat būt arī divas draudzenes. Vai kādai šodien arī interese? Varu arī atlīdzināt ar bonusu, tā teikt skaistumprocedūrām, veļai vai kam citam

Oral (35)

100 E par lielisku minetu, interesē regulāri.

Mekleju (31)

Priecāšos, ja ar mani sazināsies tieši Tu, Forsa sieviete 19-35. gadi, kurai gribētos mazliet izrauties no ikdienas rutīnas un pavadīt lieliski laiku, par ko esmu gatavs atbalstīt tevi ja velies :) Esmu simpātisks, bez aizspriedumiem vai kaitīgiem ieradumiem! Ja tevi uzrunāju, priecāšos saņemt ziņu un izrunāsim nedaudz sīkāk, lai tiktos! Varu piedavat Fin. atbaltinu$ par tiksanos Konfidenciali

Яяя (49)

Кто приедет на секс? Бонус вам. . . есть алкоголь. .

For black Girls (29)

Hello . Looking for black ir any other not Latvian Girl for sex and FWB relations . Im 27/188/80/18 . I have place in Jūrmala and car . Not interested un any payed sex .

Anal (29)

Labdien . Meklēju simpātisku sievieti kurai patīk sūkāt , kuni un anālais sex patstāvīgam tikšanām . Es 29/187/85/18 .

rolands (32)

sveiki :) mekleju sievieti :) es tev intreseju ? raksti visu sarunasim :) gaidu vestules :)