gribulis (40 aastat)

sveika! neratns mekle loti neratnu! mekleju domubiedreni! vai palielitos ar saviem skaistumiem? ta gribas sex- gribas paspeleties ar sievietiti- paspaidit, panicit, izmantot pec pilnas programmas. sapnoju ka porno filmas- satiekas un viss notiekas! sapnoju par sex!gribas riktigi nodot ugunjus, lai kadu laiku butu miers! varbut kadai sievietitei varetu intereset? - 26 gaidu 69 zvanu 53 sms 97 e-mail. pardaugava
Reklaami ID #8461658
Nimi gribulis
Vanus 40
Linn Rīga
E-posti aadress siz***@inbox.lv Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 20 juuni
Vaatamisi 29

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
BAUDĀM TAGAD 9
20 juuni

BAUDĀM TAGAD

PRIEKULĒ DRĪZUMĀ būtu kāda draiskule, skolniece vai mammīte, JAUNA MEIČA kura vēlētos satikt 30 gadus jaunu džeku. Kopā baudīt ko kaislīgu, neķītru un draisku…BAUDĪT cietu locekli sevī dziļi, visur kur Tu vien vēlēsies…. Es gara auguma. Kopts un izskatīgs džeks. Mobils. Gaidīšu Tavu ziņu. Raksti Jaukums un visu sarunāsim pie saziņas , lai vienotos. Gaidu Tavu ziņu. Nekautrējies. Tikšanās diskrēta un pilnīgi konfidenciāla. 😘😘😘
20 juuni

Приглашу девушку

Нужна небольшая помощь со стороны девушки, возраст значения не имеет. Без интима. Помощь оплачу. Девушки, прошу, помогите. Мне 37 лет из Риги. Спортивный
20 juuni

tik kuni (43)

palaizīšu meitenei
20 juuni

Māris (41)

Kopts, vīrišķīgs vīrietis iepazīsies ar sievieti regulāram seksam. Vari būt precēta.
20 juuni

Krists (35)

Ir kāda skaista sieviete kas vēlas labi pavadīt brīvdienas kopā?
20 juuni

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t. Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti. Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu. Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.
20 juuni

Foto Er (35)

500 EUR maksāsim meitenēm, par sākotnējo sadarbību (par dažām solo fotosesijām kopsummā) - Fotostudija meklē drosmīgas, pilngadīgas un simpātiskas meitenes foto projektiem. Vari būt bez jebkādas iepriekšējas pieredzes, taču ar vēlmi pamēģināt. Krūšu izmērs var būt jebkāds - mazs, vidējs, liels. Sīkāka informācija par samaksu un visu pārējo epastā. . Uzreiz lūdzu norādīt savu vecumu un auguma parametrus. Ir iespējami erotic / nude projekti, kur seja nebūs redzama un tiks saglabāta anonimitāte. Veiksmīgu sākotnējo fotosesiju gadījumā sadarbības kopapjoms dažu dienu laikā var sasniegt arī 1000 EUR. Maksājam uzreiz un skaidrā naudā meitenei uz rokas.
20 juuni

cface (31)

Finansiāli atbalstīšu simpātisku meiteni par tikšanās reizēm, kurās izdaiļošu viņas seju līdzīgi kā bildē. Var ar minetu, var bez. Tev 18-37 gadi, taču vari būt vecāka, ja Tev ir skaista seja. Ideāli, ja esi no Rīgas, tās apkārtnes vai Kurzemes, taču varu aizbraukt uz jebkuru vietu Latvijā.
20 juuni

Dmitrijs (44)

Познакомлюсь с девушкой 18-19 лет, помогу материально