Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud 25 jaan.
Vaatamisi 20

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
25 jaan.

Jānis (34)

Meklēju mīļāko, finansiāli apdāvināšu koptu sievieti. Esmu simpātisks un kopts vīrietis.
25 jaan.

Fingeringam (38)

Zinu ka diez vai kas tāds vispār interesētu kādu sievieti. Bet nu gribētos satikt kādu sievieti, izbraukt ar auto uz kādu klusaku stūrīti, padzert kādu kafiju un turpat auto sēžot gribētos ar pirkstiņiem pamasēt sievietei kājstarpīti līdz varbūt pat tā beidz. Ja ir vēlme, sieviete ar varētu man draudziņu pamasēt. Varam tikties kam tadam bez seksa utt. Par tādu tikšanos sarunāsim tev ar kādu finansiālu bonusiņu. Viss konfidenciāli. Tu vari būt ar vai bez tādas pieredzes, izskatam ar nav lielas nozīmes.
25 jaan.

g (36)

Retām tikšanās reizēm meklēju sievieti no Bauskas rajona. Varu finansiāli atbalstīt. Var arī ru
25 jaan.

Kārlis (34)

Čau. Meklēju šovakar kādu lēdiju kuru varešu kārtīgi izlaizit un kārtīgi izdrazt ar lielo daiktu ;) bonuss tev :) Rīga telegr. @Kriksis0809
25 jaan.

Ar rociņām

Cau paspelesies ar rociņām? Atbalsts
25 jaan.

Mazpieredzejusai

Labvakar varbūt kāda jauna meitene čekas satikties?uzraksti
Studentiti 2
25 jaan.

Studentiti

Cau atbalstins studentitei pa tiksanos, uzraksti nekautrējies ja esi 18 + visu sarunāsim es jauks kopts vesels virietis gaidīšu ziņu no tevis
25 jaan.

Võrgus: 22:58Lerijs (18)

Meklēju sievieti kura vēlas tikties uz patīkamu tikšanos , varu samaksāt 50 €
25 jaan.

Apalītei kuni (38)

Varbūt kāda apaļīga sieviete vēlētos satikties un ļauties vieglai erotiskai ķermeņa masāžai un kunilingam? Par tikšanos ar varu atlīdzināt. Tu vari būt ar vai bez tādas tikšanās pieredzes utt. Vari ar būt kautrīga vai atraisīta, atvērta utt.