Kārlis (27 aastat)

Rītdien gribu kādai kājas paplest un ar savu silto(vai auksto, ar ledus gabaliņu) mēlīti maigi, kaislīgi un ilgi laizīt pežiņu, pasūkt un paspēlēties ar lūpām, ar mēles galiņu parotaļāties ar klitoru, līdz mana garā bārda ir piloša un tu kliedz lai izdrāžu tevi, taču tieši tad vēl kādas 5min palaizīt, katra var beigt no kuni un tieši to es vēlos, pēc tam kaislīgs sekss. Ideāli, ja tavas krūtis ir vairāk uz lielo pusi, bet nav obligāti. Es 27/185/93/18
Reklaami ID #8454296
Nimi Kārlis
Vanus 27
Linn Rīga
E-posti aadress kka***@gmail.com Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud juuni 2025
Vaatamisi 17

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Kārlis (33)

Čau. Meklēju reālu sievieti kas atļausies ka viņai riktīgi palaiza plus iedod savas kājiņas pēdiņas paskupstit kā arī starp viņam ielikt savu lielo daiktu ;) man 34 gadi Rīga. . viņus tev ;)

Tomass

Foršs, pieklājīgs puisis vēlas satikties ar meiteni. Es brīvs, labi situēts, mobils. 32. Vecumam nav nozīmes. 28, 12, 11, deviņi septiņi.

Stas (45)

Mekleju pastavigas, jaukas attiecibas. Vecumam nav nozime. Nianses aprunajamas.

Sievieti 50+ (28)

Labdien . Gribu palaizit un kārtīgi izdrāzt slaidu sievieti 50+ kurai patīk jaunie puisi . Es 28/188/80/18 . Patīk pērt ja gribi varu . Viss konfidenciāli . Vieta mana . Komercija neinteresē . Можно по русски .

Kuni (29)

Varbut kāda dāma šovakar vēlas baudīt ilgu, patīkamu kuni no forša, 29 gadus veca vīrieša? :) vecums, formas nav svarigas.

Jony (30)

Ищу девушку , школьницу / студентку которая хочет разнообразить свою сексуальную жизнь , попробовать что то новое , все сохраним в тайне .

Eqline (31)

Sveiki, vai ir kāda dāma no Iļģuciema vai Imantas kura šobrīd brīva uz seksiņu un minetu? Pie Tevis vai auto. Drosi rakstat piedāvājumus
Artis (34 aastat) 2

Artis (34)

Tiek meklēta nešpetna seksu mīloša draudzenīte. Raksti ja tevi interesē ilgs karsts seks. Esmu no Rīgas bet Mobils takā vari būt arī ārpus Rīgas. Tavs vecums nav tik būtisks, kā arī status. TG dominadaddy

Lola (40)

Sveiki, iepazīšos ar foršu, perversu piedzīvojumiem brīvu vīrieti/šiem.