Raivis (36 aastat)

Meklēju smalku, tievu, maza auguma sievieti. Man patīk sievietes bez izteiktiem apaļumiem un mazu dupsi. Ar tevi vēlos kaislīgu un regulāru seksu, varbūt arī, ko vairāk. Vari būt brīva vai aizņemta, tas nav tik būtiski, pats gan esmu brīvs vīrietis. Seksā mīlu dažādību, daudz pozu, realizēt dažādas trakas idejas🔥. Patīk lomu spēles, interesē arī BDSM tematika! Patīk spēcīgi drāzt, pavilkt arī aiz matiem, iepērt dupsi, dominēt pār sievieti, patīk drāzt arī anāli 😈. Rīga. Es pats, slaids, sportiska augum, nosvērts un pašpietiekams vīrietis. 182 cm
Reklaami ID #8454930
Nimi Raivis
Vanus 36
Linn Rīga
E-posti aadress
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud juuni 2025
Vaatamisi 48

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"

Кyни

Ищy дeвyшкy для того, чтобы сдeлaть хороший кyни. . . мeсто eсть, могy зaплaтить зa дaнноe мeроприятиe. Дyш имeeтся. Рaйон Имaнтa. я 30/178/70/16
Пишитe нa вaтс aпп 371 2609**** сeмь

Maris (62)

Uzrodas ari nokareno taukuminu vai krusu sieviete

Rolands (45)

Познaкомлюсь с симпaтичной дeвyшкой для постоянных отношeний. Бонyс зa кaждyю встрeчy.

Кaйффффф (41)

Нрaвится yдовлeтворять и доводить до оргaзмов любыми способaми.

Sponsors

Sponsors dasni samaksas meitenei par tiksanos sodien

Sevodnja

Sponsor sedro zaplatjet devuske za vstrecu sevodnja ili zaftra

Sodien

300 eur meitenei par tiksanos tuvakajas dienas! Atraksti, sarunasim

Sandris (58)

Meklejo rita fikso jautro zalisu bauditajas

Bosson (33)

Ir brīva vakance uz locekļa sūkātājas un olu laizītājas vietu. Tev jābūt simpātiskai sievietei 18-45 g. . Tava vienīgā atlīdzība būs sperma, kuru izšaušu Tev uz sejas un mutē. Ja labi pildīsi savus pienākumus, tad ar laiku varu noorganizēt "atlīdzības palielinājumu" - piesaistot papildus vīrieti, kas nozīmē to, ka varēsi darboties gar diviem locekļiem vienlaicīgi un arī sperma būs vairāk. Ja tiksimies regulāri, tad varam paplašināt baudījumu ar vaginālo seksu, u. t. t.
Ja Tevi interesē finansiāls bonuss vai nauda, tad nemaz neraksti.
Šis sludinājums ir domāts tām, kas vēlas to visu darīt tikai lai sniegtu un saņemtu baudu.
Man 33g, esmu kopts, simpātisks, adekvāts vīrietis. Tikties varu gan Rīgā, gan citviet, jo ar auto varu aizbraukt uz jebkuru pilsētu un vietu.