Viesturs (46 aastat)

Labdien!
Meklēju Valmierā kas piedāvātu tiešām labu masāžu uz kušetes(nevis gultā), ar patīkamu nobeigumu BEZ seksa!
Protams viss zolīdi, konfidenciāli un par atlīdzību! Var būt gan salons, gan mājas apstākļos!
Reklaami ID #8741548
Nimi Viesturs
Vanus 46
Linn Valmiera
E-posti aadress neb***@inbox.lv Näita e-posti
Postita vastus

Captcha
Tõsta kuulutus üles
Tõsta esile värviga
Saada kuulutusele VIP staatus
Saada kuulutusele Diamond staatus
Lisatud Täna 13:52
Vaatamisi 6

Järgmised kuulutused kategoorias "Mehed otsivad naisi seksi jaoks"
13:48

Draugi (28)

Divi turīgi simpātiski draugi meklē divas sievietes izklaidei.
13:45

Kārlis (34)

Čau. Meklēju sievieti kas atļaus man savu lielo locekli iebāzt starp tavam pedinam un kājiņām ;) dāsns bonuss tev ;) esmu no Rīgas teleg. @Kriksis0809
13:43

Ričards (33)

Kautrīgs, mīļš puisis satiksies ar jaunu meiteni. Varu labi atlīdzināt. Aizbraukšu kur nepieciešams. Wpp, TG 28, 12, 11, deviņi septiņi.
Karina (28 aastat) 2
13:42

Võrgus: 13:51Karina (28)

Привет милый) Приезжай ко мне. Я уже знаю, где ты будешь сидеть, куда смотреть и о чём забудешь. Остальное покажу лично 😌
13:37

Võrgus: 14:59AV. 8 (38)

Satiktos ar sievieti siguldas pusē. divi729 59divi4
13:36

60€Только в ротик (51)

60€в авто ищу девушку на минет.
13:28

Edza (31)

4000 mēnesī simpātiskai studentei.
13:28

meklēju perversu (38)

Vai šeit ir kāda tiešām perversa, izvirtīga meitene vai sieviete, kurai ir ļoti izvirtīgas fantāzijas, jo trakākas un izvirtīgākas jo labāk, bez robežām. Laptāt ar tādu iepazītos un kas to lai zin, varbūt domas sakritīs un sanāks kaut ko realizēt. Pats esmu tas vēl perversulis bez robežām. vienīgais taboo ir copro!
13:26

Skumji

Mekleju sievieti Rigā , JA Te skumji , atraksti man